• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Statut
Napisz do nas
RODO
Deklaracja dostępności


Polecamy również
 
Przekaż 1 % podatku
05.01.2021.
PRZEKAŻ 1% PODATKU

DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA

Jak przekazać 1% podatku?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT wpisując:

  • Numer KRS - 0000106535

  • Cel szczegółowy - Przedszkole Miejskie Nr 2 w Przeworsku

 
 
 
 

Już trzeci rok nasze przedszkole należy do Sieci Przedszkoli Promujących Zdrowie i co roku w ramach naszej działalności zachęcamy Państwa do rozliczania 1% podatku na rzecz naszej placówki. Jak zawsze możemy liczyć na Waszą hojność i tak też się stało w minionym roku tj. 2020. Na rzecz naszego przedszkola wpłynęło 1007,70 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak hojnie wspierają naszą akcję i tym samym przyczyniają się do polepszenia warunków rozwoju naszych dzieci. Co roku okazują Państwo wielką szczodrość i wsparcie na ten cel i w tym roku również prosimy byście o nas pamiętali w rozliczeniach 1%. Za wszystkie wpłaty, również te najmniejsze serdecznie dziękujemy. Jest to dla nas dowód Państwa życzliwości i tego, że doceniacie naszą pracę. Wasze wsparcie wiele dla nas znaczy. Pozyskane w ten sposób środki pieniężne pomagają w modernizacji placówki i doposażaniu w zabawki oraz nowoczesne pomoce dydaktyczne, służące Państwa dzieciom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ogromne, kochające i hojne serca !!! 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Praca na odległość


 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska