Aktualno¶ci
Deklaracja dostępno¶ci

Pasowanie na Przedszkolaka
20.11.2020.

„Maluchy zamieniaj± się w zuchy...”

Dnia 19 listopada w grupie "Myszki" odbyła się uroczysto¶ć Pasowania na Przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrze¶niu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Najmłodsze przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny. Mimo, że Rodzice nie mogli z nami uczestniczyć w uroczysto¶ci ze względu na trudn± sytuację zwi±zan± z COVID-19, to mog± obejrzeć występ na zamkniętej grupie na Facebooku. Następnie Pani Dyrektor każde dziecko przyjęła do grona przedszkolaków Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku. Wszyscy tego dnia byli bardzo przejęci, ponieważ Pasowanie na Przedszkolaka to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Życzymy "Myszkom" wspaniałych zabaw, samych radosnych chwil i wielu sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików na naszym przedszkolnym Facebooku.

Praca na odległo¶ć