Aktualno¶ci

Rekrutacja do Przedszkola
09.02.2018.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku informuje, że zapisy nowych dzieci w wieku od 3 do 6 lat do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 rozpoczn± się od dnia 01.03.2018r. do dnia 30.03.2018r.

• Karty zapisu dziecka do przedszkola można pobrać w sekretariacie przedszkola dopiero od dnia 01.03.2018r.

• Wypełnione karty zapisu dziecka należy składać wył±cznie w sekretariacie przedszkola (prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych)

Rodzice dzieci uczęszczaj±cych do przedszkola w bież±cym roku szkolnym składaj± na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu (do pobrania u nauczycieli poszczególnych grup dopiero po 20 lutym 2018r.).

Szczegółowe informacje na temat zasad
prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkola w zakładce dla rodziców

Odwiedza nas: 1 go¶ć