Aktualno¶ci

Międzynarodowy Dzień Ziemi i Zdrowia 2017
22.04.2017.

Międzynarodowy Dzień Ziemi i Zdrowia 2017

Dzieci z grupy "Zaj±czki" zajęły I miejsce w konkursie małych form teatralnych w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi i Zdrowia organizowanego przez Miejski O¶rodek Kultury im. Oskara Kolberga, Burmistrza Miasta Przeworska oraz Powiatow± Stację Sanitarno - Epidemiologiczn± w Przeworsku. Celem konkursu jest szeroko rozumiana edukacja ekologiczna i zdrowotna promuj±ca ekologię, ochronę ¶rodowiska naturalnego, ochronę przed ryzykiem zachorowań. Tematyka naszego przekazu tanecznego odnosi się do tegorocznego hasła: "W kierunku natury - depresja, porozmawiajmy o niej". Dzieci doskonale przedstawiły problem zachowań rówie¶niczych wpływaj±cych na codzienne relacje w grupie.
Miło nam również poinformować, że Martynka Litwin z grupy "Pajace" zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi i Zdrowia. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmiku na naszym facebooku.
M. Rydz