Wielkanocne zwyczaje
11.04.2017.

Wielkanocne zwyczaje

Aby przybliżyć polskie obyczaje Świąt Wielkanocnych przedszkolaki z grupy "Promyczki" i "Zajączki" w dniu 11.04.2017 r. przygotowały uroczystość pt. "Wielkanocne zwyczaje". Program, scenografia i stroje wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój i nadały tej uroczystości niepowtarzalny urok oraz pozostawiły niezapomniane wrażenie. Na występach obok społeczności przedszkolnej nie zabrakło naszych wspaniałych Rodziców. Na zakończenie Pani Dyrektor w imieniu własnym i pracowników placówki złożyła życzenia wszystkim uczestnikom spotkania, a dzieci nagrodzone zostały przez Zajączka Wielkanocnego czekoladowymi jajkami. Po przedstawieniu przedszkolaki udały się do Urzędu Miasta, gdzie złożyły życzenia, wręczyły przygotowane przez siebie i personel świąteczne prezenty Władzom Miasta i Pracownikom Urzędu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie nas w Urzędzie i życzenia świąteczne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.
A. Maczuga