• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Statut
Napisz do nas
RODO
Deklaracja dostępności


Polecamy również
 
Aktualności
Uwaga Rodzice
27.08.2020.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z PROCEDURAMI BEZPIECZEŃSTWA obowiązującymi w Przedszkolu Miejskim Nr 2 w Przeworsku w okresie pandemii COVID-19 (zamieszczone poniżej w plikach).

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie wprowadzonych procedur.

  • Do przedszkola rodzic/prawny opiekun może wchodzić z dzieckiem do przestrzeni wspólnej z zachowaniem zasady – jeden rodzic/prawny opiekun z dzieckiem w odstępie od kolejnego rodzica z dzieckiem 1,5 metra.
  • Rodzice/prawni opiekunowie przyprowadzający dziecko do przedszkola muszą posiadać środki ochrony osobistej (maseczki lub przyłbice, jednorazowe rękawiczki lub dezynfekcja rąk) zarówno podczas odprowadzania jak i odbierania dziecka.
  • Po przejęciu dziecka przez nauczyciela rodzice/prawni opiekunowie natychmiast opuszczają budynek przedszkola.
 
Ograniczenia są niezbędne, aby w pełni zapewnić Państwa dzieciom bezpieczeństwo. Bądźmy odpowiedzialni tak, aby udało nam się przejść przez ten trudny dla nas wszystkich czas pandemii.
Czytaj całość
 
Wakacyjne życzenia
30.06.2020.

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!

 

Z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2019/2020 pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom oraz Przedszkolakom za kolejny rok pracy i wysiłku, za wszystkie dobre chwile.

Szczerze życzymy udanych i słonecznych wakacji wolnych od trosk życia codziennego, dobrego wypoczynku ogrzanego słońcem, bajkowych przygód i bezpiecznego powrotu do przedszkola.

 

Naszym Absolwentom i ich Rodzicom życzymy powodzenia i sukcesów w szkole!

Dyrektor i Pracownicy

Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku


Czytaj całość
 
Certyfikat wzorowej placówki
26.06.2020.

CERTYFIKAT WZOROWEJ PLACÓWKI

 
Nasze przedszkole otrzymało certyfikat dla WZOROWEJ PLACÓWKI Małego Misia w Świecie Wielkiej Literatury. Dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz naszym przedszkolakom z grupy "Myszki", "Promyczki" i "Krasnale" za możliwość zrealizowania wszystkich zadań. Nasze Misie dziękują wszystkim dzieciom za wspólne czytanie bajek oraz zaopiekowanie się nimi w swoich domach!
 
Czytaj całość
 
Dzień Dziecka
01.06.2020.

KOCHANE DZIECI !!!

Z okazji DNIA DZIECKA życzymy Wam uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, kolorowych snów, marzeń, które się spełniają, własnego pieska i kotka. Co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba. Wspaniałych przyjaciół i wesołej rodzinki! Niech Wasze dzieciństwo będzie bajkowe, kolorowe i beztroskie, a przede wszystkim niech trwa jak najdłużej. Po prostu bądźcie SZCZĘŚLIWI !!!

Cieplutko i mocno Was ściskamy!!!

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku

Czytaj całość
 
Dzień Matki
25.05.2020.
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 488
 
Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Praca na odległość


 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska