Aktualno¶ci

22.01.2018.

Zapraszamy wszystkich Przedszkolaków na

który odbędzie się 26 stycznia 2018 roku

W programie przewidziano moc atrakcji: ¶mieszne konkursy i zabawy z mnóstwem rekwizytów, deszcz cukierków z wyrzutni, konfetti, wytwornica baniek i ¶niegu, malowanie włosów.

Cał± imprezę poprowadz± Fifi i Dyzio z Zespołu Fama.

XXIII Przegl±d "Godnie ¦więta"
21.01.2018.

XXIII Przegl±d "Godnie ¦więta"

W dniu 20 stycznia w Miejskim O¶rodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku odbył się przegl±d obrzędów bożonarodzeniowych "Godnie ¦więta". W tym dniu rozbrzmiewały znane polskie kolędy i mniej znane pastorałki. Nie zabrakło życzeń od grup kolędniczych i tradycyjnych jasełek. W konkursie bez tremy i z wielkim zaangażowaniem wzięły udział nasze przedszkolaki. Kolędy i pastorałki za¶piewały dziewczynki: Maja Bytnar i Julia Kosior z grupy "Smerfy". W kategorii Grupa Kolędnicza z dużym sukcesem zaprezentowały się dzieci z grupy "Zaj±czki". Za swój występ otrzymały nagrodę pieniężn±. Cieszymy się bardzo z wygranej, gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.