13.01.2021.

DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku informuje, że zapisy nowych dzieci w wieku od 3 do 6 lat do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 rozpoczną się od dnia 10.02.2021 r. do dnia 10.03.2021 r.

• Karty zapisu dziecka do przedszkola można pobrać w sekretariacie przedszkola dopiero od dnia 10.02.2021 r.

• W związku z pandemią COVID-19 wchodząc do przedszkola prosimy przy wejściu zdezynfekować ręce i dostosować się do zaleceń wynikających z reżimu sanitarnego: zachowanie 1,5 metrowego dystansu, obowiązkowa maseczka na usta i nos lub przyłbica.

• Wypełnione karty zapisu dziecka należy składać wyłącznie w sekretariacie przedszkola do dnia 10.03.2021 r. (prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych).

• Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w bieżącym roku szkolnym składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu do 9 lutego 2021 r. ( deklaracja do pobrania u nauczycieli poszczególnych grup od 01 lutego 2021 r.).

Szczegółowe informacje na temat zasad prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkola w zakładce dla rodziców

ZAPRASZAMY !!!

Przekaż 1 % podatku
05.01.2021.
PRZEKAŻ 1% PODATKU

DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA

Jak przekazać 1% podatku?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT wpisując:

• Numer KRS - 0000106535

• Cel szczegółowy - Przedszkole Miejskie Nr 2 w Przeworsku

Już trzeci rok nasze przedszkole należy do Sieci Przedszkoli Promujących Zdrowie i co roku w ramach naszej działalności zachęcamy Państwa do rozliczania 1% podatku na rzecz naszej placówki. Jak zawsze możemy liczyć na Waszą hojność i tak też się stało w minionym roku tj. 2020. Na rzecz naszego przedszkola wpłynęło 1007,70 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak hojnie wspierają naszą akcję i tym samym przyczyniają się do polepszenia warunków rozwoju naszych dzieci. Co roku okazują Państwo wielką szczodrość i wsparcie na ten cel i w tym roku również prosimy byście o nas pamiętali w rozliczeniach 1%. Za wszystkie wpłaty, również te najmniejsze serdecznie dziękujemy. Jest to dla nas dowód Państwa życzliwości i tego, że doceniacie naszą pracę. Wasze wsparcie wiele dla nas znaczy. Pozyskane w ten sposób środki pieniężne pomagają w modernizacji placówki i doposażaniu w zabawki oraz nowoczesne pomoce dydaktyczne, służące Państwa dzieciom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ogromne, kochające i hojne serca !!!

Praca na odległość