13.01.2021.

DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku informuje, że zapisy nowych dzieci w wieku od 3 do 6 lat do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 rozpoczną się od dnia 10.02.2021 r. do dnia 10.03.2021 r.

• Karty zapisu dziecka do przedszkola można pobrać w sekretariacie przedszkola dopiero od dnia 10.02.2021 r.

• W związku z pandemią COVID-19 wchodząc do przedszkola prosimy przy wejściu zdezynfekować ręce i dostosować się do zaleceń wynikających z reżimu sanitarnego: zachowanie 1,5 metrowego dystansu, obowiązkowa maseczka na usta i nos lub przyłbica.

• Wypełnione karty zapisu dziecka należy składać wyłącznie w sekretariacie przedszkola do dnia 10.03.2021 r. (prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych).

• Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w bieżącym roku szkolnym składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu do 9 lutego 2021 r. ( deklaracja do pobrania u nauczycieli poszczególnych grup od 01 lutego 2021 r.).

Szczegółowe informacje na temat zasad prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkola w zakładce dla rodziców

ZAPRASZAMY !!!

Praca na odległość