• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualno¶ci
Ogłoszenia
Dla rodziców
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Statut
Napisz do nas
RODO
Deklaracja dostępno¶ci


Polecamy również
 
¦wiatowy Dzień Pluszowego Misia
26.11.2020.
 
W dniu 25 listopada przedszkolaki ze starszych i młodszych grup uczestniczyły w obchodach ¦wiatowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocze¶niejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Podczas zajęć dzieci poznały historię powstania misia, recytowały wiersze dla misia, ¶piewały piosenki i tańczyły z nim. Wykonały też pracę plastyczn± - Misia. Była również degustacja misiowego miodku i żelków. Zajęcia zakończone zostały wspólnym pami±tkowym zdjęciem. Wszystkie dzieci bawiły się misiowo. Mamy nadzieję, że to ¶więtowanie na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików na naszym przedszkolnym Facebooku.
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Praca na odległo¶ć


 
Obecnie na stronie
Odwiedza nas: 1 go¶ć
Copyright © Urz±d Miasta Przeworska