Dzień Otwarty
11.02.2020.

Przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci to poważne przeżycie, dlatego od wielu lat organizujemy Dzień Otwarty dla przyszłych przedszkolaków. Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor, spotkanie rozpoczęliśmy przedstawieniem pt. „Tata Rok” w wykonaniu rodziców z przedszkolnego teatru „A kuku”. Następnie nasi goście odbyli podróż po całym przedszkolu. W każdej sali zabaw czekały różne atrakcje. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych, z ozobotem i nie tylko. Największą radością dla dzieci była możliwość pobawienia się z postaciami z Krainy Lodu – Elzą i bałwankiem Olafem oraz z Kłapouchym. Wszystkie zabawy służyły zintegrowaniu przyszłych przedszkolaków. Rumieńce na buziach zdradzały, że jest to dla nich oczekiwana i wyjątkowa chwila. Rodzice mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami oraz częstować się pysznościami przygotowanymi przez nasze panie z kuchni. Było nam miło poznać wszystkie Dzieci i ich Rodziców. Do zobaczenia! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

S. Jurkiewicz

Praca na odległość