Aktualno¶ci

Dzień Otwarty
11.02.2020.

Przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci to poważne przeżycie, dlatego od wielu lat organizujemy Dzień Otwarty dla przyszłych przedszkolaków. Po uroczystym powitaniu przez Pani± Dyrektor, spotkanie rozpoczęli¶my przedstawieniem pt. „Tata Rok” w wykonaniu rodziców z przedszkolnego teatru „A kuku”. Następnie nasi go¶cie odbyli podróż po całym przedszkolu. W każdej sali zabaw czekały różne atrakcje. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych, z ozobotem i nie tylko. Największ± rado¶ci± dla dzieci była możliwo¶ć pobawienia się z postaciami z Krainy Lodu – Elz± i bałwankiem Olafem oraz z Kłapouchym. Wszystkie zabawy służyły zintegrowaniu przyszłych przedszkolaków. Rumieńce na buziach zdradzały, że jest to dla nich oczekiwana i wyj±tkowa chwila. Rodzice mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjn±, porozmawiać z nauczycielami oraz częstować się pyszno¶ciami przygotowanymi przez nasze panie z kuchni. Było nam miło poznać wszystkie Dzieci i ich Rodziców. Do zobaczenia! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

S. Jurkiewicz