14.10.2019.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień 14 października był w naszym Przedszkolu wyjątkowym dniem, ponieważ obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Serca Pani Dyrektor, pań nauczycielek oraz pracowników przedszkola zabiły mocniej, a na twarzach pojawiły się uśmiechy większe niż na co dzień. Ten ciepły i pogodny nastrój zawdzięczamy dzieciom z grupy PROMYCZKI, które zaprezentowały specjalnie przygotowany na tą okazję występ. Dzieci przedstawiły swój program słowno - muzyczny, zatańczyły i podziękowały swoim Paniom za ich trud, poświęcenie, serdeczność, uśmiech , z którymi spotykają się na co dzień. Były bardzo przejęte swoim występem przed przedszkolem i gośćmi. Przedszkolaki spisały się na medal i otrzymały gromkie brawa. Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom naszego przedszkola najserdeczniejsze życzenia przekazał Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska. Na koniec Pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia radości i sił, których z pewnością nie zabraknie nam na kolejne miesiące. Na długo zatrzymamy w pamięci ten podniosły nastrój i obraz odświętnie ubranych przedszkolaków. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

M. Rydz, B. Grzegorzewska

Praca na odległość