Dzień Otwarty
02.03.2018.

Przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci to poważne przeżycie, dlatego od wielu lat organizujemy dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor, spotkanie rozpoczęliśmy przedstawieniem „Brzydkie kaczątko” przygotowanym przez grupę "Pajace". Następnie nasi goście odbyli podróż po całym przedszkolu. W każdej sali zabaw czekały różne atrakcje. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych, muzycznych i ruchowych. Największą radością dla dzieci była możliwość pobawienia się zabawkami. Wszystkie zabawy służyły zintegrowaniu przyszłych przedszkolaków. Rumieńce na buziach zdradzały, że jest to dla nich oczekiwana i wyjątkowa chwila. Rodzice mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami oraz częstować się słodkościami przygotowanymi przez nasze panie z kuchni. Było nam miło poznać wszystkie Dzieci i ich Rodziców. Do zobaczenia! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

Odwiedza nas: 1 gość