Wielki bal karnawałowy
28.01.2018.

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
W piątek 26 stycznia nasze przedszkolaki po raz pierwszy bawiły się na "Wielkim balu karnawałowym" zorganizowanym w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego wspólnie z dziećmi z Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Przeworsku. To dopiero była zabawa!!! Przystrojona balonami i serpentynami sala, bajkowy wystrój sceny, skoczna i rytmiczna muzyka, dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje oraz radosny nastrój zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Imprezę rozpoczął Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel witając serdecznie dzieci, ich opiekunów oraz rodziców życząc wszystkim wspaniałej zabawy i wielu niezapomnianych wrażeń. Zabawa rozpoczęła się na "całego". Tańce przeplatane śmiesznymi zabawami i konkursami, mega wystrzałowe efekty specjalne - sztuczny śnieg, konfetii, bańki mydlane z wytwornicy, deszcz spadających cukierków i wiele innych rekwizytów zapewnili profesjonalni animatorzy Fifi i Dyzio Studia Fama. Miłym akcentem był również słodki poczęstunek przygotowany przez panie kucharki. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie, a to było głównym celem tego balu. Uśmiech na twarzach przedszkolaków to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą towarzyszyć nam do kolejnego balu za rok. Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem rodziców, którzy stanęli na wysokości zadania i dołożyli starań, aby dzieci pięknie prezentowały się na balu. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji imprezy oraz Panu Burmistrzowi za dofinansowanie zespołu prowadzącego zabawę dla dzieci. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.