Święto Babci i Dziadka
21.01.2018.

Babci i Dziadkowi życzenia składamy

W dniu 19 stycznia 2018 roku świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Uroczyste spotkanie odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku. Na sali widowiskowej zebrała się cała społeczność przedszkola oraz zaproszeni goście: Babcie, Dziadkowie, Rodzice i Rodzeństwo przedszkolaków. Na scenie odbył się uroczysty program w wykonaniu dzieci oraz rodziców z teatru "A kuku". Wszyscy spisali się rewelacyjnie. Wesołe i humorystyczne wiersze, tańce, piosenki, inscenizacja "Opowieść o Bałwanku" oraz gromkie "Sto lat", życzenia i prezenty sprawiły seniorom wiele radości i przyjemności. Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować za cierpliwość, zrozumienie i opiekę. Było nam bardzo miło gościć zacnych Dziadków i Babcie, dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia za rok. Z serca dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości. Bardzo się cieszymy, że można na Was liczyć. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.