Wigilia Miejska 2017
17.12.2017.
Wigilia Miejska 2017

W niedzielę 17 grudnia o godzinie 11.30 nasza placówka już po raz siódmy uczestniczyła w Wigilii Miejskiej. Plac Adama Mickiewicza wypełniony po brzegi mieszkańcami zmienił się w miejsce pełne świątecznych smaków, zapachów i dźwięków. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły nas świąteczne życzenia od Pana Burmistrza , modlitwa księży Proboszczów Przeworskich Parafii a także kolędy i pastorałki w wykonaniu wokalnych zespołów dziecięcych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników naszego przedszkola a w szczególności pań pracujących w stołówce mogliśmy poczęstować mieszkańców pysznym żurkiem, kapustą z grzybami, domowymi piernikami oraz sernikiem. Każdy mógł do woli spróbować wszystkich potraw, które rozeszły się do ostatniej porcji. Cieszymymy się bardzo, że na kilka dni przez Bożym Narodzeniem w sercach Przeworszczan zagościła gorąca, świąteczna atmosfera. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
S. Jurkiewicz