Aktualno¶ci

Wigilia Miejska 2017
17.12.2017.
Wigilia Miejska 2017

W niedzielę 17 grudnia o godzinie 11.30 nasza placówka już po raz siódmy uczestniczyła w Wigilii Miejskiej. Plac Adama Mickiewicza wypełniony po brzegi mieszkańcami zmienił się w miejsce pełne ¶wi±tecznych smaków, zapachów i dĽwięków. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły nas ¶wi±teczne życzenia od Pana Burmistrza , modlitwa księży Proboszczów Przeworskich Parafii a także kolędy i pastorałki w wykonaniu wokalnych zespołów dziecięcych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników naszego przedszkola a w szczególno¶ci pań pracuj±cych w stołówce mogli¶my poczęstować mieszkańców pysznym żurkiem, kapust± z grzybami, domowymi piernikami oraz sernikiem. Każdy mógł do woli spróbować wszystkich potraw, które rozeszły się do ostatniej porcji. Cieszymymy się bardzo, że na kilka dni przez Bożym Narodzeniem w sercach Przeworszczan zago¶ciła gor±ca, ¶wi±teczna atmosfera. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
S. Jurkiewicz