• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualno¶ci
Ogłoszenia
Dla rodziców
Galeria
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Napisz do nas

Polecamy również
 
Wigilia Miejska 2017
17.12.2017.
Wigilia Miejska 2017
 
 
W niedzielę 17 grudnia o godzinie 11.30 nasza placówka już po raz siódmy uczestniczyła w Wigilii Miejskiej. Plac Adama Mickiewicza wypełniony po brzegi mieszkańcami zmienił się w miejsce pełne ¶wi±tecznych smaków, zapachów i dĽwięków. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły nas ¶wi±teczne życzenia od Pana Burmistrza , modlitwa księży Proboszczów Przeworskich Parafii a także kolędy i pastorałki w wykonaniu wokalnych zespołów dziecięcych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników naszego przedszkola a w szczególno¶ci pań pracuj±cych w stołówce mogli¶my poczęstować mieszkańców pysznym żurkiem, kapust± z grzybami, domowymi piernikami oraz sernikiem. Każdy mógł do woli spróbować wszystkich potraw, które rozeszły się do ostatniej porcji. Cieszymymy się bardzo, że na kilka dni przez Bożym Narodzeniem w sercach Przeworszczan zago¶ciła gor±ca, ¶wi±teczna atmosfera. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
S. Jurkiewicz
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
1% DLA PRZEDSZKOLA
Przekaż 1% podatku dla naszego Przedszkola!

Pobierz darmowy program:
PIT PROJEKT 2015

Dowiedz się więcej na stronie:
www.ps.org.pl

Jubileusz
 
ZAPRASZAMY DO WYSŁUCHANIA AUDYCJI RADIA RZESZÓW
 
 
Jubileusz w Radiu Rzeszów
 
Facebook
 
 
Obecnie na stronie
Copyright © Urz±d Miasta Przeworska