Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu

"Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie na Niego czekają

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każde dziecko z prezentów się cieszy..."

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Oprócz prac plastycznych wszystkie grupy przygotowują piosenki i wiersze, które prezentują przed tak wyjątkową osobą. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie grupy od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały "Mikołajowych dzwoneczków". Święty Mikołaj nie zawiódł i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego przedszkola. Swoją wizytę zaczął od najmłodszych przedszkolaków. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Nasze starszaki musiały wykazać się nie lada cierpliwością, ponieważ Mikołaj zawitał do nich nieco później. Długo oczekiwany gość odwiedził wszystkie nasze kochane rozrabiaki obdarowując je wymarzonymi prezentami. Były samochody, samoloty, klocki Lego, puzzle, maskotki, słodycze i wiele innych niespodzianek. Drodzy Rodzice dzięki waszemu zaangażowaniu i przemyślanym zakupom Mikołaj mógł wręczyć tak wspaniałe prezenty. Dziękujemy Ci Kochany Święty Mikołaju i już czekamy na kolejną Twoją wizytę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

S. Jurkiewicz