Aktualno¶ci

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
20.09.2017.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2017

Dzisiaj w przedszkolu Dzień Przedszkolaka, okazja to nie byle jaka. ¦wietnie się wszyscy razem bawimy - bo lwa i słonia w naszym przedszkolu go¶cimy. Tańce, zagadki, wspólne ¶piewanie, dzi¶ wszystkie dzieci s± roze¶miane. Hej, mamo, tato, dobrze tu mamy i coraz lepiej wszystkich znamy! Od dzi¶ już tęsknić mniej będziemy i jutro chętnie tu przyjdziemy

20 wrze¶nia już po raz pi±ty ¶więtowali¶my Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu dzieci dotarły do przedszkola z pięknym u¶miechem i dobrym humorem. Od rana w przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka. Do wspólnej zabawy zapraszał nas zespół Palmonutka. Zabawom nie było końca. Było wesoło i kolorowo. Dzieci tańczyły, ¶piewały ulubione piosenki, brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Wesołym akcentem było spotkanie z Lwem, Słoniem i Minionkiem. Maluchy bardzo chętnie bawiły się z nimi. Doskonale było widać jak dzieci zintegrowały się ze sob±, a te najmłodsze jak pokonały strach i nie¶miało¶ć. Dzień Przedszkolaka to radosna edukacja, wesoła zabawa dla wszystkich dzieci. To czas czerpania rado¶ci z bycia przedszkolakiem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmików na naszym facebooku.
S. Jurkiewicz