Aktualno¶ci

02.06.2017.

"Dzisiaj ¶więto wszystkich dzieci, niech Wam pięknie słońce ¶wieci.

Wszyscy ¶miej± się od rana, każda buzia roze¶miana"

Pierwszego czerwca ¶więtowali¶my Dzień Dziecka. Od rana w przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka. Do wspólnej zabawy zapraszał nas zespół Animki. Było wesoło i kolorowo. Dzieci tańczyły, ¶piewały ulubione piosenki, brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Animatorzy przygotowali też pokaz baniek mydlanych oraz malowanie twarzy. Wesołym akcentem był fiku¶nie modelowany balonik dla każdego dziecka a słodk± niespodziank± upieczone w przedszkolnej kuchni ciasteczka. Maluchy bardzo chętnie bawiły się a ich dobry humor i radosny u¶miech na buĽkach to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Życzymy wszystkim Dzieciom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej !!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.
Pani Dyrektor
i wszyscy Pracownicy przedszkola