Święto Flagi
28.04.2017.

... Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie, a na tej fladze biel jest i czerwień. Czerwień - to miłość, biel - serce czyste, piękne są nasze barwy ojczyste".

W dniu 27.04.2017 r. w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Flagi. W spotkaniu tym wzięły udział wszystkie zaproszone dzieci, ich rodzice a także dziadkowie. Sześciolatki z grupy "Smerfy" zaprezentowały montaż słowno - muzyczny, w którym przedstawiły wiersze i pieśni patriotyczne. Uroczystość była bardzo doniosła, wzbudzała miłość do Ojczyzny i szacunek do symboli narodowych. Na twarzach obecnych można było wyczytać wyraz zadumy i zachwytu dla najmłodszego pokolenia, które stało dumnie z flagami w rękach i prezentowało swój program. Na koniec naszego patriotycznego spotkania dzieci w pięknych strojach zatańczyły "Krakowiaka". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmików na naszym facebooku.
R. Kuchtar