• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Galeria
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Napisz do nas

Polecamy również
 
Aktualności
Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu
08.12.2017.

Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu

"Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie na Niego czekają

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każde dziecko z prezentów się cieszy..."

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Oprócz prac plastycznych wszystkie grupy przygotowują piosenki i wiersze, które prezentują przed tak wyjątkową osobą. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie grupy od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały "Mikołajowych dzwoneczków". Święty Mikołaj nie zawiódł i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego przedszkola. Swoją wizytę zaczął od najmłodszych przedszkolaków. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Nasze starszaki musiały wykazać się nie lada cierpliwością, ponieważ Mikołaj zawitał do nich nieco później. Długo oczekiwany gość odwiedził wszystkie nasze kochane rozrabiaki obdarowując je wymarzonymi prezentami. Były samochody, samoloty, klocki Lego, puzzle, maskotki, słodycze i wiele innych niespodzianek. Drodzy Rodzice dzięki waszemu zaangażowaniu i przemyślanym zakupom Mikołaj mógł wręczyć tak wspaniałe prezenty. Dziękujemy Ci Kochany Święty Mikołaju i już czekamy na kolejną Twoją wizytę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

S. Jurkiewicz
Czytaj całość
 
Wiadomość od Mikołaja
05.12.2017.

Mikołaj ma wiadomość specjalnie dla Was
Czytaj całość
 
Spotkanie z Mikołajem
30.11.2017.
 

Czytaj całość
 
Pasowanie na przedszkolaka
27.11.2017.

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 24 listopada w grupie "Myszki" odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Najmłodsze przedszkolaki w strojach myszek wystąpiły przed licznie zgromadzoną publicznością. Następnie Pani Dyrektor każde dziecko przyjęła do grona przedszkolaków Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku. Wszyscy tego dnia byli bardzo przejęci, ponieważ Pasowanie na Przedszkolaka to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego przedszkolaka. Życzymy "Myszkom" wspaniałych zabaw, samych radosnych chwil i wielu sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.

J. Wołowiec


Czytaj całość
 
Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka
20.11.2017.

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Mały człowiek, duża sprawa. Mały człowiek ma swe prawa.

Strzegąc praw tych należycie.Układamy dziecku życie.

20 listopada został ustaniowiony przez Sejm RP Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka. Z okazji tego wydarzenia we wszystkich grupach odbyły się pogadanki na temat praw dziecka. Poprzez prezentowane im bajki, wiersze, piosenki i zabawę dzieci poznały przysługujące im prawa. W "Królestwie u Maciusia" wysłuchały krótkiej historii o rządach Króla Maciusia Pierwszego. Starszaki prezentowały i omawiały wykonane przez siebie prace plastyczne ilustrujące omawiane prawa. Dopełnieniem tych działań był udział przedszkolaków w barwnym i głośnym korowodzie naszego miasta oraz spotkanie z władzami przy Urzędzie Miasta. Delegacja przedszkolaków wręczyła Panu Burmistrzowi i Pani Sekretarz napisane przez siebie "Prawa Dzieci" prosząc o ich przestrzeganie. Podczas spotkania dzieci usłyszały wiele ciepłych słów od Pana Burmistrza i Pani Sekretarz, dodatkowo otrzymały w prezencie słodki upominek w postaci cukierków. Po powrocie do przedszkola dzieci dzieliły się swoimi własnymi sposrzeżeniami. Ten z pozoru poważny i trudny temat stał się przedszkolakom bliski i bardzo interesujący. Informacje przekazane uświadomiły najmłodszym, że każdemu dziecku przysługuje szereg różnych praw, a obowiązkiem dorosłych jest chronić dzieci i opekować się nimi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

S. Jurkiewicz

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 393
 
625 ROCZNICA NADANIA PRAW MIEJSKICH - PRZEWORSK 1393-2018

1% DLA PRZEDSZKOLA


Przekaż 1% podatku dla naszego Przedszkola!

Pobierz darmowy program:

PIT PROJEKT 2015

Dowiedz się więcej na stronie:
www.ps.org.pl

Jubileusz
 
ZAPRASZAMY DO WYSŁUCHANIA AUDYCJI RADIA RZESZÓW
 
 
Jubileusz w Radiu Rzeszów
 
Facebook
 
 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska