• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Statut
Napisz do nas
RODO
Deklaracja dostępności


Polecamy również
 
Aktualności
Pasowanie na Przedszkolaka
20.11.2020.

„Maluchy zamieniają się w zuchy...”

Dnia 19 listopada w grupie "Myszki" odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Najmłodsze przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny. Mimo, że Rodzice nie mogli z nami uczestniczyć w uroczystości ze względu na trudną sytuację związaną z COVID-19, to mogą obejrzeć występ na zamkniętej grupie na Facebooku. Następnie Pani Dyrektor każde dziecko przyjęła do grona przedszkolaków Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku. Wszyscy tego dnia byli bardzo przejęci, ponieważ Pasowanie na Przedszkolaka to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Życzymy "Myszkom" wspaniałych zabaw, samych radosnych chwil i wielu sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików na naszym przedszkolnym Facebooku.
 
Czytaj całość
 
Szkoła do hymnu
10.11.2020.
W dzień przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 dzieci z grup: „Promyczki” oraz „Smerfy” odświętnie ubrane, z kotylionami w barwach ojczystych uroczyście odśpiewały hymn narodowy - „Mazurek Dąbrowskiego”. W ten sposób włączamy społeczność przedszkolną we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy, do której zachęciło nas Ministerstwo Edukacji Narodowej pod hasłem #SzkołaDoHymnu
 
Czytaj całość
 
Święto Niepodległości
10.11.2020.
 
Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Właśnie tego dnia 1918 roku zakończyła się I wojna światowa, a dla nas po wielu latach niewoli, nadeszła upragniona wolność. Z tej okazji w każdej grupie przedszkolnej dzieci przygotowały krótki program artystyczny poświęcony upamiętnieniu Narodowego Święta Niepodległości. Przedszkolaki wierszem, piosenką, hymnem uczciły poszanowanie do symboli narodowych i miłości do Ojczyzny. Uroczystość miała na celu uświadomienie dzieciom kim są, uczyła bycia Polakiem i umiłowania do kraju ojczystego.
 
Czytaj całość
 
Diękujemy Rodzicom
28.10.2020.

Głośne "Dziękujemy" rodzicom za systematyczne dostarczanie do naszego przedszkola ręczników papierowych i środków higienicznych.

Czytaj całość
 
Dzień Edukacji Narodowej
16.10.2020.
 
14 pażdziernika to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W tym uroczystym dniu wszystkie grupy świętowały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek oraz tańca. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Pani dyrektor złożyła wszystkim pracownikom życzenia radości i sił, których z pewnością nie zabraknie nam na kolejne miesiące. Najserdeczniejsze życzenia przekazał Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska. Dziękujemy za moc życzeń, które dzisiaj otrzymaliśmy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików na naszym przedszkolnym facebooku.
 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 488
 
Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Praca na odległość


 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska