• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Galeria
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Napisz do nas

Polecamy również
 
Aktualności
Wakacyjne życzenia
04.07.2017.

Drodzy Rodzice, kochane Dzieci!

 

Z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2016/2017 pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom oraz Przedszkolakom za kolejny rok pracy i wysiłku, za wszystkie dobre chwile.

Szczerze życzymy udanych i słonecznych wakacji wolnych od trosk życia codziennego, dobrego wypoczynku ogrzanego słońcem, bajkowych przygód i bezpiecznego powrotu do przedszkola.

 

Naszym Absolwentom i ich Rodzicom życzymy powodzenia i sukcesów w szkole!

Zofia Zawadzka z Nauczycielkami i Pracownikami

Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku


Czytaj całość
 
Żegnamy, żegnamy i dużo życzymy...
22.06.2017.

Żegnamy, żegnamy i dużo życzymy...

W naszym przedszkolu odbyła się wzruszająca uroczystość pożegnania. Dzieci z grup młodszych żegnały starszaków, którzy odchodzili do szkoły. Maluchy życzyły starszakom:..."Dobrze uczcie się w szkole, same piątki zbierajcie, pamiętajcie przedszkole, miło nas wspominajcie". Ale łza kręciła się rodzicom, nauczycielom, pracownikom i wychowankom, bowiem żegnaliśmy Naszą Wspaniałą Panią Dyrektor Zofię Zawadzką, która odchodzi na emeryturę. Były kwiaty, serdeczności, wiersze i piosenki oraz przygotowana na pamiątkę przez dzieci piękna "Laurka", w której mieści się 160 dziecięcych serduszek. Wzruszeniom nie było końca. Proszę jeszcze raz przyjąć podziękowania od Pani Dyrektor.

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę. Dziękuję za dobre rady, wspieranie moich działań, sponsorowanie przedszkola. Dziękuję za nasze wspólne działania: coroczne festyny przedszkolne, wspólne wigilie, niezapomniane przedstawienia teatralne, zaangażowanie i pomoc w organizację wielu innych imprez. Dziękuję wszystkim dzieciom, za radość i dumę jaką mi przynosili swoimi sukcesami. Dziękuję im za to, że psocąc uczyli mnie słuchać, widzieć i cieszyć się małymi z pozoru rzeczami. Dziękuję Wam Drogie Dzieci za to, że jesteście - bo jesteście radością tego przedszkola. Praca dla Państwa, dla Dzieci była dla mnie ogromnym wyróżnieniem i zaszczytem. Łezka w oku się kręci na myśl, że to było już ostatnie spotkanie przeżyte w tym jakże wesołym gronie.

Z wyrazami szacunku i poważania

Zofia Zawadzka
 

 


 


Czytaj całość
 
Dzień Dziecka
02.06.2017.

"Dzisiaj święto wszystkich dzieci, niech Wam pięknie słońce świeci.

Wszyscy śmieją się od rana, każda buzia roześmiana"

Pierwszego czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka. Od rana w przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka. Do wspólnej zabawy zapraszał nas zespół Animki. Było wesoło i kolorowo. Dzieci tańczyły, śpiewały ulubione piosenki, brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Animatorzy przygotowali też pokaz baniek mydlanych oraz malowanie twarzy. Wesołym akcentem był fikuśnie modelowany balonik dla każdego dziecka a słodką niespodzianką upieczone w przedszkolnej kuchni ciasteczka. Maluchy bardzo chętnie bawiły się a ich dobry humor i radosny uśmiech na buźkach to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Życzymy wszystkim Dzieciom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej !!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.
Pani Dyrektor
i wszyscy Pracownicy przedszkola


Czytaj całość
 
Dzień Mamy i Taty
26.05.2017.

Dla Mamusi i Tatusia

"Dziękujemy Wam Rodzice za wasze serce złote.

My urwisy Was kochamy nie zapomnijcie o tym"

Dwudziestego piątego maja świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty. W tym roku uroczyste spotkanie odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku. Na sali widowiskowej zebrała się cała społeczność przedszkola oraz zaproszeni rodzice, członkowie rodzin i rodzeństwo naszych przedszkolaków. Na scenie odbył się uroczysty program w wykonaniu dzieci a następnie scenę eksperymentalną pt. "Kaczka Dziwaczka" przedstawili aktorzy z przedszkolnego teatru "A kuku". Wszyscy spisali się rewelacyjnie. Wzruszające wiersze, przedstawienie "Brzydkie Kaczątko", tańce, piosenki, wesoła i humorystyczna inscenizacja "Kaczki Dziwaczki", gromkie "Sto lat" oraz życzenia i prezenty sprawiły Rodzicom wiele radości i przyjemności. Mamusie i Tatusiowie z dumą patrzyli na swoje dzieci, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i podziękować za cierpliwość, zrozumienie i opiekę.

Drodzy Rodzice my też się dołączamy do tych dziecięcych życzeń i dziękujemy Wam wszystkim za całoroczną współpracę. Cieszymy się z otwartości, zaangażowania wszystkich Mam i Tatusiów, którzy przez cały rok służą pomocą, wsparciem i dobrym słowem. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców z przedszkolnego teatru "A kuku", Rady Rodziców oraz dziękujemy sponsorom.

W imieniu

Pracowników Przedszkola

Zofia Zawadzka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii oraz na naszym facebooku.

 


 

 Czytaj całość
 
Konkurs plastyczny "Współcześni Rycerze Św. Floriana
22.05.2017.

Rozstrzygnięcie XV edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego "Współcześni Rycerze Św. Floriana"

Co roku w Muzeum Pożarnictwa w Przeworsku organizowany jest wojewódzki konkurs plastyczny "Współcześni Rycerze Św. Floriana", którego celem jest propagowanie idei zasad bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej, postawy bezpiecznego zachowania w życiu codziennym oraz bezpiecznego korzystania z dróg. Z radością informujemy, że w tym roku wśród nagrodzonych laureatów znalazła się Kinga Wyczawska z grupy "Smerfy", która w grupie dzieci w wieku przedszkolnym zdobyła III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

R. Kuchtar

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 383
 
1% DLA PRZEDSZKOLA
Przekaż 1% podatku dla naszego Przedszkola!

Pobierz darmowy program:
PIT PROJEKT 2015

Dowiedz się więcej na stronie:
www.ps.org.pl

Jubileusz
 
ZAPRASZAMY DO WYSŁUCHANIA AUDYCJI RADIA RZESZÓW
 
 
Jubileusz w Radiu Rzeszów
 
Facebook
 
 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska