• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Statut
Napisz do nas
RODO
Deklaracja dostępności


Polecamy również
 
Aktualności
Bal Karnawałowy
20.01.2019.

"Jest karnawał, w czasie karnawału wszyscy urządzają bale"

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli. To wspaniała okazja do zabaw dla dzieci, którym ogromną radość sprawia wcielanie się w bohaterów znanych bajek. We wtorek 15 stycznia przedszkolaki bawiły się na przedszkolnym balu przebierańców. Tego dnia już od wczesnych godzin porannych dzieci wchodziły do sal w swoich wymarzonych kostiumach. Można było spotkać wróżki, księżniczki, królewny, biedronki, delikatne motylki, rycerzy, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana oraz wiele innych postaci. Bardzo trudno było rozpoznać, kto ukrywa się pod kolorowym, karnawałowym strojem. Sale i świetlica przedszkolna przystrojone łańcuchami, serpentynami i balonami, wyglądały bajecznie i kolorowo. Po śniadaniu, gdy już wszyscy byli gotowi do zabawy, rozpoczął się tak długo oczekiwany bal. Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, w rytm skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami i konkursami. Wszystkich połączyła wspaniała zabawa, którą zapewnili nam profesjonalni wodzireje ze Szkoły Muzycznej YAMAHA z Rzeszowa. Radosny uśmiech na buźkach naszych dzieci to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu za rok. Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem rodziców, którzy stanęli na wysokości zadania i dołożyli starań, aby dzieci pięknie prezentowały się na balu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
S. Jurkiewicz
 
 

 
 
Przekaż 1 % podatku
14.01.2019.
PRZEKAŻ 1% PODATKU

DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA

Jak przekazać 1% podatku?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT wpisując:

  • Numer KRS - 0000106535

  • Cel szczegółowy - Przedszkole Miejskie Nr 2 w Przeworsku

Pozyskane w ten sposób środki pieniężne przeznaczone zostaną na cele edukacyjne, imprezy kulturalne oraz zabawki, służące Państwa dzieciom.

Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy !!!

 
Bal Karnawałowy
04.01.2019.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA

który odbędzie się w naszym przedszkolu

15 stycznia 2019 roku

Całą imprezę poprowadzi profesjonalny wodzirej zapewniając dzieciom wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

Prosimy rodziców o przebranie dzieci w dowolny strój karnawałowy.

 
Wesołych Świąt
18.12.2018.
Czytaj całość
 
Spotkanie Wigilijne
20.12.2018.
 
Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i najbardziej czarujący okres w roku. Czas ten jest dla każdego z nas wielkim przeżyciem. Dzieci w naszymm przedszkolu od kilku tygodni przygotowywały się do tego świętowania: pieczono w grupach pierniczki, dzieci brały udział w konkursach bożonarodzeniowych, uczyły się kolęd, inscenizacji i wierszy. 19 grudnia w przedszkolu odbyło się uroczyste "Spotkanie Wigilijne". Swoją osobą zaszczyciła nas Pani Agnieszka Zakrzewska - Sekretarz Miasta Przeworska, ks. prał. Tadeusz Gramatyka - proboszcz Baxyliki pw. Ducha Św., była dyrektor przedszkola Pani Zofia Zawadzka oraz Rodzice. Teatr "A kuku" przygotował inscenizację bajki "Bożonarodzeniowe drzewko" w wykonaniu rodziców i dzieci. Ten niezwykły dzień uświetniła nam kapela "Gacoki", przygrywając i śpiewając piękne polskie kolędy. Na zakończenie Pani dyrektor Barbara Bujny złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia i podziękowała rodzicom za ogromne zaangażowanie. Jak co roku dzieci udały się z życzeniami do Burmistrza Miasta Przeworska Pana Leszka Kisiela oraz Pracowników Urzędu Miasta. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmiku na naszym facebooku.
M. Maziarz
S. Jurkiewicz
  
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 488
 
Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Praca na odległość


 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska