• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Galeria
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Napisz do nas
RODO

Polecamy również
 
Aktualności
Wycieczka do apteki
29.09.2016.

Wycieczka do apteki

Realizując tygodniowy temat pt. "Ja i środowisko" dzieci z grupy "Promyczki" zapoznały się z pracą farmaceuty i jego atrybutami. Wycieczka do apteki i wygłoszona krótka prelekcja przez farmaceutę pozwoliły dzieciom zrozumieć potrzebę zażywania leków podawanych tylko przez osobę dorosłą. Dziękujemy pracownikom Apteki Różanej za serdeczne przyjęcie dzieci i miłe upominki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
M. Maziarz
 


Czytaj całość
 
Wycieczka do Teatru
25.09.2016.

Wycieczka do Teatru

22 września 2016 dzieci z grupy "Pajace" i "Smerfy" były na spektaklu "Gra" Katarzyny Kawalec w Teatrze "Maska" w Rzeszowie. Inicjatorami i sponsorami widowiska byli Wojewoda Podkarpacki, Podkarpacki Kurator Oświaty oraz rzeszowski Teatr "Maska". Sztuka poprzez zabawową formę opowieści teatralnej pozwoliła dzieciom utrwalić wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i troski o własne zdrowie i życie oraz promowała nr ratunkowy 112. Dzieci zadowolone z wycieczki wróciły do Przedszkola. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.
M. Zając
Czytaj całość
 
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2016
21.09.2016.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2016

Dzisiaj w przedszkolu Dzień Przedszkolaka, okazja to nie byle jaka. Klaunów w przedszkolu dziś gościmy i świetnie z nimi się bawimy. Tańce, zagadki, wspólne śpiewanie, dziś wszystkie dzieci są roześmiane. Hej, mamo, tato, dobrze tu mamy i coraz lepiej wszystkich znamy! Od dziś już tęsknić mniej będziemy i jutro chętnie tu przyjdziemy - H. Superson
 
We wtorek 20 września, już po raz czwarty świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem. Od rana w przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka. Do wspólnej zabawy zapraszał nas zespół Palmonutka. Zabawom nie było końca. Było wesoło i kolorowo. Dzieci tańczyły, śpiewały ulubione piosenki, brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Wesołym akcentem był też fikuśny kolorowy balonik dla każdego dziecka. Maluchy bardzo chętnie bawiły się. Doskonale było widać jak dzieci zintegrowały się ze sobą, a te najmłodsze jak pokonały strach i nieśmiałość. Dzień Przedszkolaka to radosna edukacja, wesoła zabawa dla wszystkich dzieci. To czas czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.
 
 

 Czytaj całość
 
Poznajemy nasze miasto Przeworsk
20.09.2016.

Poznajemy nasze miasto Przeworsk

Korzystając z ostatnich pięknych dni lata grupa "Promyczki" udała się na wycieczkę do Zajazdu Pastewnik. Dzieci miały możliwość zwiedzenia wszystkich obiektów znajdujących się na terenie. Zwiedzając restaurację zapoznały się z zasadami kulturalnego zachowania się przy stole, z estetyką nakrywania do stołu i podawaniem posiłków. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
M. Maziarz

 

 

 Czytaj całość
 
Konkurs "Uśmiech Dziecka"
20.09.2016.

Drodzy Rodzice - razem grajmy o nagrody!!!

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskim konkursie Akademii Aquafresh

"Uśmiech Dziecka"

Wystarczy tylko zbierać paragony przy zakupach, na których minimum jedną pozycją jest produkt marki Aquafresh. Jeden paragon to jeden punkt w konkursie. Im więcej paragonów, tym większa szansa na wygraną. Zachęcamy rodziców do przynoszenia paragonów do przedszkola i wrzucania do pudełka specjalnie oznaczonego. Paragony będziemy zbierać do 30 listopada 2016.

Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy zdobyć wspaniałe nagrody dla dzieci.Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 398
 
625 ROCZNICA NADANIA PRAW MIEJSKICH - PRZEWORSK 1393-2018

Jubileusz
 
ZAPRASZAMY DO WYSŁUCHANIA AUDYCJI RADIA RZESZÓW
 
 
Jubileusz w Radiu Rzeszów
 
Facebook
 
 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska