• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Galeria
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Napisz do nas

Polecamy również
 
Aktualności
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
19.09.2016.

Uwaga!!!

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2016

We wtorek 20 września 2016, po raz czwarty będziemy świętować w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Zabawę prowadzić będzie Zespół Palmonutka, będą tańce przy muzyce, konkursy i wiele niespodzianek. Zapraszamy wszystkie dzieci i życzymy udanej zabawy.

Czytaj całość
 
List z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka
19.09.2016.

List z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka 2016


Drodzy i Szanowni,

przypadający 20 września Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka na stałe wpisał się w kalendarz ważnych świąt obchodzonych wspólnie przez dzieci, rodziców i nauczycieli. To ważny dzień, który dla dzieci jest okazją do świętowania, zabawy i radości z bycia Przedszkolakiem, a dla dorosłych, w tym wychowawców i opiekunów - czasem refleksji związanym z wychowaniem przedszkolnym.

Kochane Dzieci,

Przedszkole, to bardzo ważny etap w życiu każdego z Was, to czas beztroskiej zabawy, odkrywania świata, poznawania jego tajemnic. W przedszkolu zawiązujecie pierwsze przyjaźnie, uczycie się wzajemnego szacunku i współpracy. Życzę Wam abyście wykorzystali ten czas jak najlepiej, to piękne chwile, które często będą powracały w Waszych wspomnieniach jak będziecie dorośli. Pamiętajcie - bycie Przedszkolakiem to wielka duma! Nie musicie się śpieszyć - świat dorosłych na Was poczeka.

Szanowni Nauczyciele i Rodzice,

Wiele osób uważa, że wszystko zaczyna się w przedszkolu. To taki mały - wielki świat, w którym każdy kolejny krok jest nowy i bardzo ważny. W tym świecie najważniejsze jest poznawanie. To miejsce, w którym nie ma głupich pytań, w którym mamy prawo się mylić i popełniać błędy. To czas beztroskiej zabawy, ale także nauki i rozwijania talentów.
 
Każdy, nawet najmniejszy człowiek, ma prawo do szacunku, do respektowania jego zdania. My dorośli powinniśmy o tym pamiętać i uważnie wsłuchiwać się w głos dziecka. Wykorzystajmy to Święto nie tylko na wspólną zabawę, rozrywkę, ale także na rozmowę i bycie blisko siebie. Z pewnością my dorośli - rodzice i nauczyciele - możemy wiele nauczyć nasze dzieci, ale pamiętajmy, że i przedszkolak może być wspaniałym nauczycielem.
 
Życzę wszystkim Przedszkolakom, by ich święto było wyjątkowym czasem, pełnym radości i uśmiechu, a każdy dzień spędzony w przedszkolu niech stanie się wielką niezapomnianą przygodą; niech tu spełniają się Wasze marzenia - i te duże i te małe.
 
Rodzicom życzę, by ich dzieci wychodziły i wracały do domu z uśmiechem na twarzach, a im samym towarzyszyło przekonanie, że przedszkole to doskonałe miejsce sprzyjające rozwojowi i poznawaniu świata.
 
Za nauczycieli trzymam kciuki, by nie brakowało Wam energii i pasji w pracy z najmłodszymi, by zawód, który Państwo wykonujecie dawał Wam dużo satysfakcji. Życzę radości ze współpracy z przedszkolakami i ich rodzicami.
 
Z najsłoneczniejszymi pozdrowieniami
Marek Michalak
Czytaj całość
 
Zajęcia ruchowe w przedszkolu
19.09.2016.

Zajęcia ruchowe w przedszkolu

Pajace to już 5 - latki. Są wesołe i pełne energii i jak wszystkie dzieci w tym wieku potrzebują dużo ruchu. Dziś pierwsze ćwiczenia w strojach gimnastycznych z wykorzystaniem gazet i plastikowych butelek. W najbliższym czasie planujemy zabawy i ćwiczenia ruchowe z piłką prowadzone przez profesjonalnego trenera. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
J. Wołowiec
Czytaj całość
 
Bo w przedszkolu fajnie jest!
13.09.2016.

Bo w przedszkolu fajnie jest!

Pierwsze dni w przedszkolu już za nami. Nasze maluszki z grupy "Myszki" z każdym dniem stają się coraz odważniejsze, śmielsze i chętniejsze do codziennej wspólnej zabawy! Sami zobaczcie te uśmiechnięte buziunie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
B. Bujny
 

Czytaj całość
 
Czas do przedszkola
30.08.2016.

Kochane dzieci!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2016/2017

Przed Wami mnóstwo atrakcji; beztroskie zabawy, ciekawe spotkania z interesującymi gośćmi, wspaniałe przedstawienia teatralne, konkursy, uroczystości przedszkolne, niezapomniane wycieczki oraz nowe koleżanki i koledzy.

Drodzy Rodzice - przeczytajcie to ważne!

  • W "Menu witryny" w zakładce "Dla rodziców" szczegółowe informacje dotyczące ramowego rozkładu dnia w przedszkolu.

Listy dzieci z poszczególnych grup wiekowych zamieszczone są na tablicy informacyjnej w holu przedszkola.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 393
 
625 ROCZNICA NADANIA PRAW MIEJSKICH - PRZEWORSK 1393-2018

1% DLA PRZEDSZKOLA


Przekaż 1% podatku dla naszego Przedszkola!

Pobierz darmowy program:

PIT PROJEKT 2015

Dowiedz się więcej na stronie:
www.ps.org.pl

Jubileusz
 
ZAPRASZAMY DO WYSŁUCHANIA AUDYCJI RADIA RZESZÓW
 
 
Jubileusz w Radiu Rzeszów
 
Facebook
 
 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska