• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Galeria
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Napisz do nas
RODO

Polecamy również
 
Aktualności
MOBILNE PLANETARIUM
14.12.2016.

MOBILNE PLANETARIUM W NASZYM PRZEDSZKOLU

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium. Dzięki pokazom, dzieci dowiedziały się i zobaczyły jak powstał wszechświat, galaktyki, układ słoneczny. Pokaz odbył się w specjalnej kopule o kształcie kuli, która daje wrażenie przestrzeni kosmicznej. Dzieci odbyły podróż przez Układ Słoneczny, przechadzały się po Marsie, lądowały na Księżycu i podziwiały pierścienie Saturna. Mogły również poznać zjawiska związane z ruchem sfery niebieskiej, zmianą położenia planet, zaćmieniem słońca i deszczem meteorytów. W jednej chwili przedszkolaki przeniosły się w świat zagadek kosmosu, w przystępny sposób poznały zagadnienia z zakresu przyrody, fizyki i astronomii. Pokaz dostarczył wszystkim wielu ciekawych i kosmicznych wrażeń. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
B. Bujny
 

 

 
Czytaj całość
 
Nagroda w ogólnopolskim konkursie
09.12.2016.

Nagroda w ogólnopolskim konkursie "Ruszaj się z Disney Junior"


 

Miło nam poinformować, że grupa "Zajączki" za udział w ogólnopolskim konkursie "Ruszaj się z Disney Junior" organizowanym przez Akademię Zdrowego Przedszkolaka i Disney Junior z Warszawy otrzymała pamiątkowy dyplom z wyróżnieniem oraz nagrody:
  • 50 książeczek "Zabawy z wyobraźnią. Tatuaże"
  • 50 bransoletek Disney Junior i Zielonej Sowy
 
 
 
 

 


Czytaj całość
 
Spotkanie z Mikołajem
07.12.2016.
 
W tym roku Św. Mikołaj również nie zawiódł i przybył do naszego przedszkola. Długo oczekiwany gość odwiedził wszystkie nasze kochane rozrabiaki obdarowując je wymarzonymi prezentami, były samochody, samoloty, lalki, klocki Lego, puzzle, maskotki i wiele innych niespodzianek. Drodzy Rodzice dzięki waszemu zaangażowaniu i przemyślanym zakupom Mikołaj mógł wręczyć tak wspaniałe prezenty. Dziękujemy Ci Kochany Św. Mikołaju i już od jutra czekamy na kolejną Twoją wizytę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.
J. Wołowiec
Czytaj całość
 
Spotkanie z Mikołajem
29.11.2016.
 

we wtorek 6 grudnia 2016 roku w godzinach od 900 - 1200

Czytaj całość
 
Przegląd Taneczny
28.11.2016.

IV Powiatowy Przegląd Taneczny "Katarzynki"

Dnia 25 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku odbył się IV Powiatowy Przegląd Taneczny "Katarzynki", którego celem była popularyzacja tańca, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz wspólna zabawa najmłodszych. Nasze przedszkole w tańcach "Tańcząca wiewióreczka", "Krakowiak", "Grozik" i "Polka Dziadek" reprezentowały dzieci z grup "Krasnale", "Smerfy", "Pajace" i "Zajączki". Z radością informujemy, że dzieci z grupy "Krasnale" i "Smerfy" otrzymały zaszczytne wyróżnienie. Wszystkie grupy taneczne zostały obdarowane pamiątkowym dyplomem oraz słodkościami. Dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystom naszego przedszkola.

 Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 398
 
625 ROCZNICA NADANIA PRAW MIEJSKICH - PRZEWORSK 1393-2018

Jubileusz
 
ZAPRASZAMY DO WYSŁUCHANIA AUDYCJI RADIA RZESZÓW
 
 
Jubileusz w Radiu Rzeszów
 
Facebook
 
 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska