• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Galeria
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Napisz do nas
RODO


Polecamy również
 
Aktualności
XXII Przegląd "Godnie Święta"
14.01.2017.

XXII Przegląd "Godnie Święta"

12 stycznia w MOK w Przeworsku odbył się przegląd obrzędów bożonarodzeniowych "Godnie Święta". W tym dniu rozbrzmiewały znane polskie kolędy i mniej znane pastorałki. Nie zabrakło życzeń bożonarodzeniowych od grup kolędniczych i tradycyjnych jasełek. W konkursie bez tremy i z wielkim zaangażowaniem wzięły udział nasze przedszkolaki. W kategorii Grupa kolędnicza z dużym sukcesem zaprezentowały się dzieci z grupy "Smerfy" i za swój występ otrzymały wyróżnienie. Kolędy i pastorałki zaśpiewały dziewczynki Emilia Wielobób z grupy "Smerfy", Emilia Śliwa, Maja Bytnar i Gabriela Sykała z grupy "Pajace". Jury doceniło występ Gabrysi przyznając jej nagrodę. Cieszymy się bardzo i gratulujemy wszystkim uczestnikom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
J. Wołowiec
 
 
 


Czytaj całość
 
Życzenia świąteczne
24.12.2016.
Czytaj całość
 
Życzenia świąteczne
24.12.2016.
Czytaj całość
 
Przedszkolaki z życzeniami świątecznymi
22.12.2016.

Przedszkolaki z życzeniami świątecznymi

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia kolędnicy z grupy "Smerfy" udały się z życzeniami do Burmistrza Miasta Przeworska Pana dr Leszka Kisiela oraz Pracowników Urzędu Miasta. Podczas spotkania nie zabrakło kolędowania, życzeń i świątecznych upominków przygotowanych przez dzieci i personel przedszkola. Za życzenia i piękny występ przedszkolaki zostały obdarowane słodyczami. Bardzo dziękujemy wszystkim za serdeczne przyjęcie nas w Urzędzie i życzenia świąteczne.
 

 

 

 Czytaj całość
 
Bożonarodzeniowa bajka
18.12.2016.

Bożonarodzeniowa bajka

W piątek 16 grudnia w naszym przedszkolu zapanowała odświętna atmosfera, przygaszone światła, blask świec, zapalone choinki. Dzieci w pięknych strojach, przy melodii kolędy weszły do świetlicy wypełnionej przez swoich najbliższych. W tym roku wyjątkowe przedstawienie przedstawili rodzice i nauczyciele działający w przedszkolnym teatrze „A kuku”, natomiast dzieci przygotowały oprawę muzyczną sprawiając wszystkim ogromną radość. Fabuła utworów znanych dzieciom: "Czerwony Kapturek", "Dziewczynka z zapałkami", "Królewna Śnieżka", "Kopciuszek", "stała się podstawą do stworzenia scenariusza przedstawienia świątecznego. Obok Jezusa, Maryi i Józefa pojawiły się postacie baśniowe niosące przesłanie dobra i miłości. Prezentacja bajki wywołała wiele wzruszeń i nagrodzona została gromkimi brawami. Później z Przeworskimi obrzędami wystąpili kolędnicy z grupy Smerfy. Przedszkolaki z niezwykłym zapałem recytowały starodawne życzenia, śpiewały kolędy i pastorałki. Wszyscy swoje role odegrali w sposób profesjonalny, jak prawdziwi aktorzy. Po występach nastąpił moment składania sobie życzeń. Pani dyrektor, złożyła świąteczne życzenia dzieciom, ich rodzicom i całej społeczności przedszkola. Wspólne kolędowanie i wzajemne życzenia wprowadziły w przedszkolu radosną atmosferę zbliżających się świąt. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie tak pięknego i wzruszającego przedstawienia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 404
 
625 ROCZNICA NADANIA PRAW MIEJSKICH - PRZEWORSK 1393-2018

Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska