• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Statut
Napisz do nas
RODO
Deklaracja dostępności


Polecamy również
 
Aktualności
Laureaci konkursu plastycznego i ekoceramicznego
23.04.2012.

Laureaci w konkursie plastycznym i ekoceramicznym

Dzieci z grupy"Pajace" i "Smerfy" aktywnie zaangażowały się w konkursie plastycznym "Dobra energia dla wszystkich", "Starzenie się a zdrowie". Prace wykonywały różnymi technikami plastycznymi. Konkurs był związany z Obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi i Zdrowia. Organizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku oraz Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Przeworsku.

I miejsce - Amelia Jucha z grupy "Pajace"

II miejsce - Nina Majczak z grupy "Smerfy"

III miejsce - Lidia Szczepańska z grupy "Pajace"

Wyróżnienie otrzymały:

Amelia Fołta z grupy "Pajace"

Natalia Dryniak z grupy "Smerfy"

W konkursie ekoceramicznym wyróżnienie za swoją pracę oraz nagrodę otrzymał:

Adrian Bochnak z grupy "Plastusie"

Dzieci w oryginalny sposób przedstawiły w swoich pracach problematykę ekologiczną i prozdrowotną. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów.

Czytaj całość
 
Zajęcie otwarte dla rodziców
16.04.2012.

Zajęcie otwarte dla rodziców „Wiosenny bal”

Grupy 3 latków „Krasnale” i 4 latków „Zajączki” przygotowały rodzicom przedstawienie pt. „Wiosenny bal”. Dzieci młodsze przebrane w piękne, kolorowe stroje: pszczółek, biedronek, kwiatów i zwierzątek tańczyły na wiosennej łące. Starsze dzieci odświętnie ubrane recytowały wiersze. Całość wzbogaciły tańce i piosenki związane z wiosenną tematyką. Na koniec dzieci nagrodzone zostały gromkimi brawami i słodkim poczestunkiem od zebranych licznie rodziców.

Czytaj całość
 
Gimnazjaliści czytają przedszkolakom
16.04.2012.

Gimnazjaliści czytają przedszkolakom

W ramach autorskiego programu "Wpływ literatury na kształtowanie wszechstronnego rozwoju dziecka" oraz akcji "Cała Polska czyta dzieciom "gościliśmy w grupie Pajace uczniów z Gimnazjum w Przeworsku, którzy czytali bajki naszym przedszkolakom. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Cieszymy się z nawiązanej współpracy i zapraszamy do kolejnych odwiedzin. Cyklicznie też nasze dzieci uczestniczą w różnych spotkaniach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Przeworsku. Wszystkie te oddziaływania mają na celu rozwijać zainteresowania czytelnicze wśród wychowanków. Przyjemne doznania z książką u małego dziecka przygotowują miejsce dla zainteresowań literaturą w późniejszym życiu.

 

Czytaj całość
 
Spotkanie wielkanocne w przedszkolu
04.04.2012.

Spotkanie wielkanocne

"Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońca blasku i w naszych sercach radość trwa". W takim radosnym i wiosennym nastroju przebiegało spotkanie wielkanocne w naszym przedszkolu. Dzieci z grupy „Pajace” przedstawiły świąteczny program artystyczny, poprzez który przybliżyły tradycje Świąt Wielkanocnych. Wiersze i piosenki ubarwione były kolorowymi strojami i tematyczną dekoracją, co wszystkich obecnych wprowadziło w świąteczny nastrój. W spotkaniu brały udział wszystkie dzieci z przedszkola oraz zaproszeni goście, a także cały personel przedszkola. Po przedstawieniu przedszkolaki udały się do Urzędu Miasta, gdzie złożyły życzenia świąteczne władzom miasta i pracownikom urzędu. Tego typu spotkania niosą ze sobą zawsze radość i uśmiech dziecka, wprowadzają w atmosferę nadchodzących świąt.

Czytaj całość
 
Warsztaty kulinarne
30.03.2012.

Warsztaty kulinarne

Mając na uwadze, że gotowanie to sztuka 24 marca 2012 roku w przedszkolu odbył się pokaz kulinarny dla pracowników. Warsztaty przygotowały i prowadziły nauczycielki Zespołu Szkół Rolniczych w Zarzeczu, które chciały udowodnić, że gotowanie jest łatwe i każdy może spróbować. Podczas tego spotkania Panie przedstawiły nowe trendy kulinarne, pokazały w jak efektowny sposób przygotować niekonwencjonalne potrawy, wykonać dekoracje z warzyw i owoców, udzielały fachowych porad. Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku składają Pani Renacie Zając i Pani Renacie Jedynak serdeczne podziękowanie i wyrazy uznania za ogromny wkład włożony w przygotowanie i pokaz kulinarny dla pracowników z naszego przedszkola.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 478 - 486 z 488
 
Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Praca na odległość


 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska