• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Galeria
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Napisz do nas
RODO


Polecamy również
 
Aktualności
Idzie do nas Pani Wiosna
22.03.2017.

Idzie do nas Pani Wiosna - kolorowa i radosna

Czy istnieje radośniejszy i milszy sposób powitania wiosny niż wyjście jej na spotkania za pomocą śpiewu i tańca? Chyba nie! Właśnie tak dzieci z grupy "Promyczki" powitały pierwszy dzień wiosny. Ruchem, gestem, śpiewem, tańcem, grą na instrumentach, interpretowały piosenki o wiosennej tematyce. Dzieci w kolorowych strojach symbolizujących nadejście wiosny wprowadziły całą społeczność przedszkolną w miły radosny wiosenny nastrój. Pani Wiosna na dobre zagościła w naszym przedszkolu, co widać w pracach plastycznych naszych dzieci. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmików na naszym facebooku.
M. MaziarzCzytaj całość
 
Spotkanie ze Szkołą Yamaha
21.03.2017.

Spotkanie ze Szkołą Yamaha

W poniedziałek 20 marca po raz kolejny gościliśmy muzyków ze Szkoły Muzycznej Yamaha. Tematem audycji były „Instrumenty dęte blaszane”. Dzieci zostały zapoznane z różnymi rodzajami trąbek: arabską, kibica, wentylową, skrzydłową, rogiem myśliwskim oraz kornetem. Pan Maciej prezentował, jak gra się na wymienionych instrumentach. Zagrał też dzieciom melodię z bajki „Reksio”, a na koniec piękny utwór Ave Maria. Przedszkolaki dowiedziały się jak wyglądają etapy nauki gry na trąbce, mogły również osobiście wypróbować gry na tych instrumentach. Wszystkim audycja bardzo się podobała. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
 
Czytaj całość
 
Zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt
19.03.2017.

Zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt

Przez ostatnie tygodnie zbieraliśmy pożywienie dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Orzechowcach. Udało się nam zebrać sporą ilość karmy i utwierdzić się w przekonaniu, że naszym przedszkolakom i ich rodzicom nie jest obojętny los porzuconych i bezdomnych zwierząt. Dziękujemy za aktywny udział w zbiórce, jak zawsze możemy liczyć na Waszą ogromną wrażliwość i dobre serca.
J. Wołowiec
 
Czytaj całość
 
Dzień Kobiet
08.03.2017.
Czytaj całość
 
Dzień Otwarty
02.03.2017.

Przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci to poważne przeżycie, dlatego od wielu lat organizujemy dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor, spotkanie rozpoczęliśmy teatrzykiem „Czerwony Kapturek” przygotowanym przez grupę "Zajączki". Następnie nasi goście zostali zaproszeni na wspólny posiłek z rówieśnikami a potem odbyli podróż po całym przedszkolu. W każdej sali zabaw czekały różne atrakcje. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych, muzycznych i ruchowych. Największą radością dla dzieci była możliwość pobawienia się zabawkami. Wszystkie zabawy służyły zintegrowaniu obecnych oraz przyszłych przedszkolaków. Rumieńce na buziach zdradzały, że jest to dla nich oczekiwana i wyjątkowa chwila. Rodzice mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami. Było nam miło poznać wszystkie Dzieci i ich Rodziców. Do zobaczenia! Zapraszamy do bejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 404
 
625 ROCZNICA NADANIA PRAW MIEJSKICH - PRZEWORSK 1393-2018

Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska