• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Statut
Napisz do nas
RODO
Deklaracja dostępności


Polecamy również
 
Aktualności
Praca zdalna z dzieckiem
18.03.2020.

DRODZY RODZICE !

Myśląc o Was i o Waszych dzieciach chcemy nie tracić łączności z naszymi wychowankami. Będziemy w stałym kontakcie, tym razem troszkę bardziej wirtualnym.

Specjalnie dla Rodziców i naszych przedszkolaków cyklicznie będziemy zamieszczać na stronie internetowej przedszkola oraz na portalu społecznościowym facebook materiały do wspólnej aktywności ze swoimi dziećmi w domu (propozycje zajęć, wierszy, piosenek, zagadek, prac plastycznych itp.). Wszystkie materiały będą wynikały z podstawy programowej wychowania przedszkolnego, będą oczywiście podawane w przyjaznej formie, dostosowane do wieku i możliwości rozwojowych poszczególnych grup wiekowych.

Życzymy Naszym Przedszkolakom i ich Rodzicom dobrej zabawy i wielu ciekawych pomysłów na spędzanie czasu w domu. Z ogromną przyjemnością będziemy oglądać efekty pracy zdalnej Naszych Przedszkolaków. Dziękujemy Rodzicom za wspaniałą współpracę.

 
Uwaga Rodzice
18.03.2020.

Dzieci uczą rodziców w domu

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę; zachęcamy do skorzystania z serii pakietów materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.
 
PONIŻEJ LINK DO STRONY:
 
 
 
 
W ramach akcji „Dzieci uczą rodziców w domu” w środy i piątki na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje obejmują tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii.

ZAPRASZAMY !!!

 
Uwaga Rodzice
17.03.2020.

CZAS WOLNY SPĘDZONY W DOMU MOŻE BYĆ KREATYWNIE WYKORZYSTANY

ZAPRASZAMY DO WEJŚCIA NA STRONĘ POLSKIEGO RADIA – SPECIALNIE DLA NASZYCH NAJMŁODSZYCH ORAZ RODZICÓW PRZEBYWAJĄCYWCH W DOMU POLSKIE RADIO PRZYGOTOWAŁO SPECIALNE AUDYCJE, BAJKI ORAZ STREFĘ ROZYRYWKI.

PONIŻEJ LINK DO STRONY POLSKIEGO RADIA:

https://www.polskieradio.pl/18,Polskie-Radio-Dzieciom

 

MY JUŻ Z TEGO KORZYSTAMY WAS TEŻ ZAPRASZAMY !


 
Ogłoszenie
11.03.2020.

OGŁOSZENIE !!!

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku informuje, że w związku z potencjalnym zagrożeniem zakażenia koronawirusem zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zostają zawieszone od 12 marca do 25 marca 2020 roku, z czego pierwsze dwa dni (czwartek i piątek, 12-13 marca) to okres przejściowy. W okresie przejściowym nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie zajęcia opiekuńcze (tylko w szczególnych, uzasadnionych przypadkach). Natomiast od 16 marca 2020 roku przedszkole będzie całkowicie zamknięte dla dzieci.

Wyżej wymienione działania zostały podjęte przez Ministra Edukacji Narodowej.

Szczegółowe informacje na temat zasiłku opiekuńczego do 14 dni na dziecko w wieku do 8 lat na stronie internetowej ZUS.

RODZICU,
ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zachęcam do pozostawiania swoich dzieci w domach.

Bądźcie odpowiedzialni, to niezwykle ważne.

 

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku
mgr Barbara Bujny

Czytaj całość
 
Dzień Kobiet
06.03.2020.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 488
 
Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Praca na odległość


 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska