• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Statut
Napisz do nas
RODO
Deklaracja dostępności


Polecamy również
 
Aktualności
Uwaga Rodzice
05.05.2020.
 
 
Prosimy Rodziców dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na nowy rok szkolny 2020/2021 o pobranie wzoru oświadczenia - POTWIERDZENIE WOLI - przyjęcia dziecka do naszej placówki (znajdującego się poniżej w załączniku). Wzór należy wydrukować, wypełnić, podpisać i przesłać na adres poczty elektronicznej przedszkola jako skan do 15 maja 2020 r. Nie złożenie oświadczenia - POTWIERDZENIE WOLI - wiąże się z rezygnacją przyjęcia dziecka do przedszkola. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy dzwonić pod numer: 16-648-79-14
 
UWAGA !
Informacja dotyczy tylko dzieci nowo zapisanych do przedszkola. Rodzice dzieci kontynuujących edukację przedszkolną nie składają oświadczenia.
 
 
Adres poczty elektronicznej przedszkola:
 
Plik - do pobrania: pm2_potwierdzenie_woli.pdf
 
 
 
Czytaj całość
 
Święto Flagi
01.05.2020.

2 MAJA - ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ FLAGI

 
 
 
 
Radosnych Świąt
10.04.2020.
 
 
Brawo Dla Was
07.04.2020.
Kochane Dzieci, Rodzice. Proszę, dołączcie do akcji #BrawaDlaWas 7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku to święto ma szczególny charakter. Wszyscy widzimy, z jak wielką determinacją i odwagą pracownicy służby zdrowia walczą z pandemią. Chcemy im za to podziękować. Stąd gorący apel największych polskich mediów: we wtorek 7 kwietnia o godzinie 13 stańmy w oknach, na balkonach i gromkimi brawami przez minutę podziękujmy im za tę walkę.
 
 
Informacja dla Rodziców
01.04.2020.

DRODZY RODZICE !

Myśląc o Was i o Waszych dzieciach chcemy nie tracić łączności z naszymi wychowankami. Będziemy w stałym kontakcie, tym razem troszkę bardziej wirtualnym.

Specjalnie dla Rodziców i naszych przedszkolaków codziennie będziemy zamieszczać na stronie internetowej przedszkola w zakładce, która znajduje się po prawej stronie PRACA NA ODLEGŁOŚĆ (wystarczy kliknąć i wejść na stronę, gdzie umieszczone zostały wszystkie grupy przedszkolne), na przedszkolnym portalu społecznościowym Facebook oraz na grupowych portalach Facebook materiały do zadań dydaktyczno – wychowawczych z dziećmi w domu. Wszystkie materiały będą wynikały z podstawy programowej wychowania przedszkolnego, będą oczywiście podawane w przyjaznej formie, dostosowane do wieku i możliwości rozwojowych poszczególnych grup wiekowych.

Życzymy Naszym Przedszkolakom i ich Rodzicom dobrej zabawy i wielu ciekawych pomysłów na spędzanie czasu w domu. Z ogromną przyjemnością będziemy oglądać efekty Naszych Przedszkolaków umieszczane w komentarzach na przedszkolnym portalu społecznościowym Facebook oraz na grupowych portalach Facebook.

Dziękujemy Rodzicom za zrozumienie obecnej, trudnej sytuacji oraz za wysiłek, jaki wkładacie Państwo w pracę z dziećmi w domu.


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 488
 
Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Praca na odległość


 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska