Dzień Otwarty
11.02.2020.

Przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci to poważne przeżycie, dlatego od wielu lat organizujemy Dzień Otwarty dla przyszłych przedszkolaków. Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor, spotkanie rozpoczęliśmy przedstawieniem pt. „Tata Rok” w wykonaniu rodziców z przedszkolnego teatru „A kuku”. Następnie nasi goście odbyli podróż po całym przedszkolu. W każdej sali zabaw czekały różne atrakcje. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych, z ozobotem i nie tylko. Największą radością dla dzieci była możliwość pobawienia się z postaciami z Krainy Lodu – Elzą i bałwankiem Olafem oraz z Kłapouchym. Wszystkie zabawy służyły zintegrowaniu przyszłych przedszkolaków. Rumieńce na buziach zdradzały, że jest to dla nich oczekiwana i wyjątkowa chwila. Rodzice mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami oraz częstować się pysznościami przygotowanymi przez nasze panie z kuchni. Było nam miło poznać wszystkie Dzieci i ich Rodziców. Do zobaczenia! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

S. Jurkiewicz

Rekrutacja do Przedszkola
03.02.2020.

DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku informuje, że zapisy nowych dzieci w wieku od 3 do 6 lat do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 rozpoczną się od dnia 10.02.2020 r. do dnia 10.03.2020 r.

• Karty zapisu dziecka do przedszkola można pobrać w sekretariacie przedszkola dopiero od dnia 10.02.2020 r.

• Wypełnione karty zapisu dziecka należy składać wyłącznie w sekretariacie przedszkola do dnia 10.03.2020 r. (prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych).

• Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w bieżącym roku szkolnym składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu do 7 lutego 2020 r. ( deklaracja do pobrania u nauczycieli poszczególnych grup od 31 stycznia 2020 r.).

Szczegółowe informacje na temat zasad
prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkola w zakładce dla rodziców

ZAPRASZAMY !!!

BAL KARNAWAŁOWY
31.01.2020.

"Jest karnawał, w czasie karnawału wszyscy urządzają bale"

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli. To wspaniała okazja do zabaw dla dzieci, którym ogromną radość sprawia wcielanie się w bohaterów znanych bajek. W piątek 31 stycznia przedszkolaki bawiły się na przedszkolnym balu przebierańców. Tego dnia już od wczesnych godzin porannych dzieci wchodziły do sal w swoich wymarzonych kostiumach. Można było spotkać wróżki, księżniczki, królewny, biedronki, delikatne motylki, rycerzy, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana oraz wiele innych postaci. Bardzo trudno było rozpoznać, kto ukrywa się pod kolorowym, karnawałowym strojem. Sale i świetlica przedszkolna przystrojone łańcuchami, serpentynami i balonami, wyglądały bajecznie i kolorowo. Po śniadaniu, gdy już wszyscy byli gotowi do zabawy, rozpoczął się tak długo oczekiwany bal. Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, w rytm skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami i konkursami. Wszystkich połączyła wspaniała zabawa, którą zapewnili nam profesjonalni wodzireje ze Szkoły Muzycznej YAMAHA z Rzeszowa. Radosny uśmiech na buźkach naszych dzieci to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu za rok. Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem rodziców, którzy stanęli na wysokości zadania i dołożyli starań, aby dzieci pięknie prezentowały się na balu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
S. Jurkiewicz

Bal Karnawałowy
28.01.2020.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA

który odbędzie się w naszym przedszkolu

31 stycznia 2020 roku

Całą imprezę poprowadzi profesjonalny wodzirej zapewniając dzieciom wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

Prosimy rodziców o przebranie dzieci w dowolny strój karnawałowy.

Przekaż 1 % podatku
20.01.2020.
 PRZEKAŻ 1% PODATKU

DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA

Jak przekazać 1% podatku?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT wpisując:

• Numer KRS - 0000106535

• Cel szczegółowy - Przedszkole Miejskie Nr 2 w Przeworsku

Pozyskane w ten sposób środki pieniężne przeznaczone zostaną na cele edukacyjne, imprezy kulturalne oraz zabawki, służące Państwa dzieciom.

Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy !!!

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 447