Żegnaj przedszkole
21.06.2019.

"Zaraz po wakacjach będziemy już w szkole. W sercach nam zostanie przedszkole wesołe."

18 czerwca 2019 r. dzieci z grupy "Smerfy" pożegnały przedszkole. W uroczystości uczestniczyła grupa "Zajączki", a także rodzice. Po części artystycznej pani Dyrektor podziękowała rodzicom za aktywność, za niesioną pomoc i zaangażowanie w życie przedszkola między innymi w teatr "A kuku". Dzieciom wraz z życzeniami wręczyła pamiątkowe dyplomy i książeczki. Na koniec niespodzianka - słodki poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
E. Rosół

Czas pożegnać przedszkole
21.06.2019.

CZAS POŻEGNAĆ PRZEDSZKOLE

17 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego dzieci z grupy "Pajace". Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także rodzice. Były wiersze i piosenki, które zachwyciły wszystkich. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy. Po występach dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody - niespodzianki. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w szkole. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
H. Superson

Wakacyjne życzenia
19.06.2019.

Drodzy Rodzice, kochane Dzieci!

Z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2018/2019 pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom oraz Przedszkolakom za kolejny rok pracy i wysiłku, za wszystkie dobre chwile.

Szczerze życzymy udanych i słonecznych wakacji wolnych od trosk życia codziennego, dobrego wypoczynku ogrzanego słońcem, bajkowych przygód i bezpiecznego powrotu do przedszkola.

Naszym Absolwentom i ich Rodzicom życzymy powodzenia i sukcesów w szkole!

Dyrekcja i Pracownicy

Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku

01.06.2019.

"Dzisiaj święto wszystkich dzieci, niech Wam pięknie słońce świeci.

Wszyscy śmieją się od rana, każda buzia roześmiana"

31 maja świętowaliśmy Dzień Dziecka w naszym przedszkolu. Od rana w przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka. Było wesoło i kolorowo. Dzieci tańczyły, śpiewały ulubione piosenki, brały udział w różnych zabawach integracyjnych. Maluchy i starszaki bardzo chętnie bawiły się na dmuchańcach a ich dobry humor i radosny uśmiech na buźkach to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Życzymy wszystkim Dzieciom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej !!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

Pani Dyrektor

i wszyscy Pracownicy przedszkola

Piknik Rodzinny
26.05.2019.

- święto mamy, taty i dziecka -

Tradycyjnie od kilkunastu lat spotykamy się całymi rodzinami gdyż bardzo zależy nam na integracji rodziców z przedszkolem - stąd pomysł na wspólną zabawę. Dwudziestego czwartego maja w piątkowe popołudnie wspólnie świętowały - przedszkolaki, ich rodzice, rodzeństwo oraz cały personel przedszkola. Gości powitała pani dyrektor Barbara Bujny życząc wszystkim dobrej zabawy. Zgromadzonym w ogrodzie przedszkolnym gościom dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom przygotowane serduszka wyrażając swoją miłość. Niestety pogoda spłatała nam figla, bo spadł deszcz, mimo to piknik udało się przeprowadzić do końca wewnątrz budynku przedszkola. Nad całością czuwał wodzirej pan Mariusz Stącel, który wraz z dziećmi śpiewał znane piosenki i zapraszał do wspólnej zabawy. Było wesoło, kolorowo i głośno. Miłą niespodzianką było przedstawienie bajki pt. "Szewczyk Dratewka" w wykonaniu aktorów z przedszkolnego teatru "A kuku" wraz z dziećmi z grupy: Smerfy, Pajace i Zajączki. Panie kucharki zapraszały na pyszny bigos przygotowany w przedszkolnej kuchni, a w salach na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Jak to na pikniku - dzieci ucieszyła wata cukrowa, popcorn, a pogoda sprawiła, że mogły również skorzystać z "dmuchańców" typu zjeżdżalnia i zamek. Rodzinny nastrój i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy zarówno dla dzieci, rodziców i nas pracowników przedszkola. Drodzy Rodzice dziękujemy Wam wszystkim za całoroczną współpracę. Cieszymy się z otwartości, zaangażowania wszystkich mam i tatusiów, którzy przez cały rok służą pomocą, wsparciem, dobrym słowem, a przede wszystkim uśmiechem na co dzień. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców z przedszkolnego teatru "A kuku", Rady Rodziców oraz dziękujemy sponsorom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

W imieniu
Pracowników Przedszkola
Barbara Bujny

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»