13.01.2021.

DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku informuje, że zapisy nowych dzieci w wieku od 3 do 6 lat do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 rozpoczną się od dnia 10.02.2021 r. do dnia 10.03.2021 r.

• Karty zapisu dziecka do przedszkola można pobrać w sekretariacie przedszkola dopiero od dnia 10.02.2021 r.

• W związku z pandemią COVID-19 wchodząc do przedszkola prosimy przy wejściu zdezynfekować ręce i dostosować się do zaleceń wynikających z reżimu sanitarnego: zachowanie 1,5 metrowego dystansu, obowiązkowa maseczka na usta i nos lub przyłbica.

• Wypełnione karty zapisu dziecka należy składać wyłącznie w sekretariacie przedszkola do dnia 10.03.2021 r. (prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych).

• Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w bieżącym roku szkolnym składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu do 9 lutego 2021 r. ( deklaracja do pobrania u nauczycieli poszczególnych grup od 01 lutego 2021 r.).

Szczegółowe informacje na temat zasad prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkola w zakładce dla rodziców

ZAPRASZAMY !!!

Przekaż 1 % podatku
05.01.2021.
PRZEKAŻ 1% PODATKU

DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA

Jak przekazać 1% podatku?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT wpisując:

• Numer KRS - 0000106535

• Cel szczegółowy - Przedszkole Miejskie Nr 2 w Przeworsku

Już trzeci rok nasze przedszkole należy do Sieci Przedszkoli Promujących Zdrowie i co roku w ramach naszej działalności zachęcamy Państwa do rozliczania 1% podatku na rzecz naszej placówki. Jak zawsze możemy liczyć na Waszą hojność i tak też się stało w minionym roku tj. 2020. Na rzecz naszego przedszkola wpłynęło 1007,70 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak hojnie wspierają naszą akcję i tym samym przyczyniają się do polepszenia warunków rozwoju naszych dzieci. Co roku okazują Państwo wielką szczodrość i wsparcie na ten cel i w tym roku również prosimy byście o nas pamiętali w rozliczeniach 1%. Za wszystkie wpłaty, również te najmniejsze serdecznie dziękujemy. Jest to dla nas dowód Państwa życzliwości i tego, że doceniacie naszą pracę. Wasze wsparcie wiele dla nas znaczy. Pozyskane w ten sposób środki pieniężne pomagają w modernizacji placówki i doposażaniu w zabawki oraz nowoczesne pomoce dydaktyczne, służące Państwa dzieciom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ogromne, kochające i hojne serca !!!

Wesołych Świąt
21.12.2020.

Spotkanie Wigilijne
21.12.2020.

Spotkanie Wigilijne

W całym przedszkolu zapanowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, dzieci w odświętnych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia. O wyznaczonej godzinie we wszystkich salach odbyły się jasełka, śpiewy pięknych kolęd i pastorałki, które wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Pani dyrektor złożyła dzieciom i pracownikom przedszkola najlepsze bożonarodzeniowe życzenia, wszyscy podzielili się opłatkiem, a następnie wspólnie zjedli tradycyjny barszczyk oraz świąteczne przysmaki. Kultywowanie takich tradycji jest dla dzieci szczególnie ważne. Kiedyś one zastąpią nas – dorosłych w przekazywaniu tej tradycji, do której jesteśmy bardzo przywiązani i co stanowi dla nas niezaprzeczalną wartość. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość zwyczajów świątecznych lecz również wzmacniają serdeczne relacje między nimi. W świadomości naszych dziadków Wigilia była świętem radości, pojednania i życzliwości. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików na naszym przedszkolnym facebooku.

Wizyta Mikołaja
15.12.2020.

Wizyta Mikołaja w Przedszkolu

"Wszystkie dzieci Mikołaja kochają. Wszystkie na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie. Każde dziecko z prezentów się cieszy...

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Oprócz prac plastycznych wszystkie grupy przygotowują piosenki i wiersze, które prezentują przed tak wyjątkową osobą. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie grupy od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały "Mikołajowych dzwoneczków". Święty Mikołaj nie zawiódł i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego przedszkola. Swoją wizytę zaczął od najmłodszych przedszkolaków. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Nasze starszaki musiały wykazać się nie lada cierpliwością, ponieważ Mikołaj zawitał do nich nieco później. Długo oczekiwany gość odwiedził wszystkie nasze kochane rozrabiaki obdarowując je wymarzonymi prezentami. Były samochody, samoloty, klocki Lego, puzzle, maskotki, słodycze i wiele innych niespodzianek. Drodzy Rodzice dzięki waszemu zaangażowaniu i przemyślanym zakupom Mikołaj mógł wręczyć tak wspaniałe prezenty nawet w tak trudnych czasach. Dziękujemy Ci Kochany Święty Mikołaju i już czekamy na kolejną Twoją wizytę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików na naszym przedszkolnym facebooku.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 486

Praca na odległość