• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Galeria
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Statut
Napisz do nas
RODO


Polecamy również
 
Aktualności
Wielkanoc
17.04.2019.

Wielkanoc w przedszkolu

"Maleńki baranek
co ma złote różki
pilnuje pisanek
na trawie z rzeżuszki.
Kiedy nikt nie widzi
chorągiewką buja
i beczy cichutko
Wesołego Alleluja!"

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych dzieci z grupy "Promyczki" przygotowały uroczystość dla całej społeczności przedszkola. Następnie przedstawicielki z grupy "Smerfy" udały się z życzeniami do Urzędu Miasta, gdzie złożyły życzenia, wręczyły przygotowane przez siebie i personel świąteczne prezenty Władzom Miasta i Pracownikom Urzędu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie nas w Urzędzie i życzenia świąteczne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.

J. Wołowiec

Czytaj całość
 
Wesołych Świąt
16.04.2019.
Czytaj całość
 
Uwaga Rodzice
12.04.2019.

Do dnia 10 maja 2019 r. zapraszamy rodziców dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na nowy rok szkolny 2019/2020 w celu podpisania oświadczenia woli przyjęcia dziecka do naszej placówki.

 
 
DZIEŃ OTWARTY
01.03.2019.

Przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci to poważne przeżycie, dlatego od wielu lat organizujemy dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor, spotkanie rozpoczęliśmy teatrzykiem kukiełkowym przygotowanym przez nauczycielki. Następnie nasi goście odbyli podróż po całym przedszkolu. W każdej sali zabaw czekały różne atrakcje. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych, z ozobotem i nie tylko. Największą radością dla dzieci była możliwość pobawienia się zabawkami. Wszystkie zabawy służyły zintegrowaniu przyszłych przedszkolaków. Rumieńce na buziach zdradzały, że jest to dla nich oczekiwana i wyjątkowa chwila. Rodzice mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami oraz częstować się słodkościami przygotowanymi przez nasze panie z kuchni. Było nam miło poznać wszystkie Dzieci i ich Rodziców. Do zobaczenia! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

 

 

Czytaj całość
 
Rekrutacja do Przedszkola
26.02.2019.

DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku informuje, że zapisy nowych dzieci w wieku od 3 do 6 lat do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 rozpoczną się od dnia 01.03.2019 r. do dnia 29.03.2019 r.

  • Karty zapisu dziecka do przedszkola można pobrać w sekretariacie przedszkola dopiero od dnia 01.03.2019 r.

  • Wypełnione karty zapisu dziecka należy składać wyłącznie w sekretariacie przedszkola (prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych).

  • Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w bieżącym roku szkolnym składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu do 28 lutego 2019 r. ( deklaracja do pobrania u nauczycieli poszczególnych grup od 25 lutego 2019 r.).


Szczegółowe informacje na temat zasad
prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkola w zakładce dla rodziców

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 415
 
625 ROCZNICA NADANIA PRAW MIEJSKICH - PRZEWORSK 1393-2018

Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska