Wakacyjne życzenia
30.06.2020.

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci!

Z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2019/2020 pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom oraz Przedszkolakom za kolejny rok pracy i wysiłku, za wszystkie dobre chwile.

Szczerze życzymy udanych i słonecznych wakacji wolnych od trosk życia codziennego, dobrego wypoczynku ogrzanego słońcem, bajkowych przygód i bezpiecznego powrotu do przedszkola.

Naszym Absolwentom i ich Rodzicom życzymy powodzenia i sukcesów w szkole!

Dyrektor i Pracownicy

Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku

Certyfikat wzorowej placówki
26.06.2020.

CERTYFIKAT WZOROWEJ PLACÓWKI

Nasze przedszkole otrzymało certyfikat dla WZOROWEJ PLACÓWKI Małego Misia w Świecie Wielkiej Literatury. Dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz naszym przedszkolakom z grupy "Myszki", "Promyczki" i "Krasnale" za możliwość zrealizowania wszystkich zadań. Nasze Misie dziękują wszystkim dzieciom za wspólne czytanie bajek oraz zaopiekowanie się nimi w swoich domach!

01.06.2020.

KOCHANE DZIECI !!!

Z okazji DNIA DZIECKA życzymy Wam uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, kolorowych snów, marzeń, które się spełniają, własnego pieska i kotka. Co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba. Wspaniałych przyjaciół i wesołej rodzinki! Niech Wasze dzieciństwo będzie bajkowe, kolorowe i beztroskie, a przede wszystkim niech trwa jak najdłużej. Po prostu bądźcie SZCZĘŚLIWI !!!

Cieplutko i mocno Was ściskamy!!!

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku

Dzień Matki
25.05.2020.

Uwaga Rodzice
16.05.2020.
Szanowni Rodzice

Uprzejmie informujemy, że ze względu na brak możliwości określenia końca pandemii COVID-19, a tym samym ustalenia zakresu oraz terminów obowiązywania ograniczeń związanych z zasadami bezpieczeństwa wynikającymi z zagrożenia epidemicznego zostały podjęte decyzje w sprawie zmiany organizacji pracy przedszkoli w okresie lipiec - sierpień 2020r.

Praca przedszkoli musi zostać zorganizowana w taki sposób, aby maksymalnie ograniczyć możliwość przenoszenia wirusa i zapewnić dzieciom i pracownikom bezpieczne warunki pobytu w placówce. Dotychczas stosowana w Przeworsku organizacja dyżurów wakacyjnych w przedszkolach, która skutkowała przemieszczaniem się dzieci między placówkami, w obecnej sytuacji musi zostać zmieniona.

Dyrektorzy Przedszkoli Miejskich, po konsultacji z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Przeworsku oraz Organem Prowadzącym, zdecydowali, że dyżury wakacyjne zostają odwołane.

W lipcu Przedszkole Miejskie Nr 3 w Przeworsku prowadzić będzie zajęcia tylko dla dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2019/2020 do Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Przeworsku. W sierpniu PM 3 pozostaje zamknięte.

Natomiast w sierpniu Przedszkole Miejskie Nr 2 w Przeworsku prowadzić będzie zajęcia tylko dla dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2019/2020 do Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku. W lipcu PM 2 pozostaje zamknięte.

Okres przerwy w funkcjonowaniu placówki, zgodnie z §12 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 lutego 2019r., w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli (Dz. U. poz. 502).

UWAGA !

Prosimy Rodziców, którzy deklarują chęć skorzystania z opieki przedszkolnej dla swojego dziecka W MIESIĄCU SIERPNIU oraz akceptują Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Przedszkolu Miejskim Nr 2 w Przeworsku w okresie pandemii COVID-19 o pobranie DEKLARACJI (znajdującej się poniżej w załączniku). Wzór DEKLARACJI należy wydrukować, wypełnić, podpisać i przesłać na adres poczty elektronicznej przedszkola jako skan w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 CZERWCA 2020r. do godz. 12.00 lub dostarczyć osobiście do przedszkola. Brak informacji z Państwa strony wiąże się z rezygnacją posyłania dziecka do przedszkola. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy dzwonić pod numer: 16-648-79-14

Adres poczty elektronicznej przedszkola:

Plik - do pobrania: DEKLARACJA RODZICÓW

UWAGA RODZICE !!!

Prosimy o dokładne zapoznanie się z Procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w Przedszkolu Miejskim Nr 2 w Przeworsku w okresie pandemii COVID-19:

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 470

Praca na odległość