Bal Karnawałowy
22.01.2018.

Zapraszamy wszystkich Przedszkolaków na

który odbędzie się 26 stycznia 2018 roku

W programie przewidziano moc atrakcji: śmieszne konkursy i zabawy z mnóstwem rekwizytów, deszcz cukierków z wyrzutni, konfetti, wytwornica baniek i śniegu, malowanie włosów.

Całą imprezę poprowadzą Fifi i Dyzio z Zespołu Fama.

XXIII Przegląd "Godnie Święta"
21.01.2018.

XXIII Przegląd "Godnie Święta"

W dniu 20 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku odbył się przegląd obrzędów bożonarodzeniowych "Godnie Święta". W tym dniu rozbrzmiewały znane polskie kolędy i mniej znane pastorałki. Nie zabrakło życzeń od grup kolędniczych i tradycyjnych jasełek. W konkursie bez tremy i z wielkim zaangażowaniem wzięły udział nasze przedszkolaki. Kolędy i pastorałki zaśpiewały dziewczynki: Maja Bytnar i Julia Kosior z grupy "Smerfy". W kategorii Grupa Kolędnicza z dużym sukcesem zaprezentowały się dzieci z grupy "Zajączki". Za swój występ otrzymały nagrodę pieniężną. Cieszymy się bardzo z wygranej, gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Wesołych Świąt
21.12.2017.

Bożonarodzeniowa "Opowieść o Bałwanku".
19.12.2017.

Bożonarodzeniowa "Opowieść o Bałwanku"

We wtorek 19 grudnia w naszym przedszkolu zapanowała odświętna atmosfera, przygaszone światła, blask świec, zapalone choinki. Dzieci z grupy "Pajace" i "Promyczki" w pięknych strojach, przy melodii kolędy weszły do świetlicy wypełnionej przez swoich najbliższych. W tym roku wyjątkowe przedstawienie pt. "Opowiść o bałwanku" przedstawili rodzice działający w przedszkolnym teatrze „A kuku”, natomiast dzieci przygotowały oprawę muzyczną sprawiając wszystkim ogromną radość. Obok Jezuska, Maryi i Józefa pojawili się Trzej Królowie niosący przesłanie dobra i miłości. Występ rodziców przeniósł dzieci do krainy bożonarodzeniowych wzruszeń, za co nagrodzony został gromkimi brawami. Kolędnicy z grupy "Zajączki" przedstawiły w kolędzie obrzędy przeworskie. Po występach nastąpił moment składania sobie życzeń. Pani Dyrektor złożyła świąteczne życzenia dzieciom, ich rodzicom i całej społeczności przedszkola. Wspólne kolędowanie i wzajemne życzenia wprowadziły w przedszkolu radosną atmosferę zbliżających się świąt. Jak co roku dzieci udały się z życzeniami do Burmistrza Miasta Przeworska Pana Leszka Kisiela oraz Pracowników Urzędu Miasta. Podczas spotkania nie zabrakło kolędowania, życzeń i świątecznych upominków przygotowanych przez dzieci i personel przedszkola. Za życzenia i piękny występ przedszkolaki zostały obdarowane słodyczami. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowaniu jasełek bożonarodzeniowych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

S. Jurkiewicz

Wigilia Miejska 2017
17.12.2017.
Wigilia Miejska 2017

W niedzielę 17 grudnia o godzinie 11.30 nasza placówka już po raz siódmy uczestniczyła w Wigilii Miejskiej. Plac Adama Mickiewicza wypełniony po brzegi mieszkańcami zmienił się w miejsce pełne świątecznych smaków, zapachów i dźwięków. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły nas świąteczne życzenia od Pana Burmistrza , modlitwa księży Proboszczów Przeworskich Parafii a także kolędy i pastorałki w wykonaniu wokalnych zespołów dziecięcych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników naszego przedszkola a w szczególności pań pracujących w stołówce mogliśmy poczęstować mieszkańców pysznym żurkiem, kapustą z grzybami, domowymi piernikami oraz sernikiem. Każdy mógł do woli spróbować wszystkich potraw, które rozeszły się do ostatniej porcji. Cieszymymy się bardzo, że na kilka dni przez Bożym Narodzeniem w sercach Przeworszczan zagościła gorąca, świąteczna atmosfera. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
S. Jurkiewicz

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 390