Sprintem do maratonu
14.05.2018.

SPRINTEM DO MARATONU

Udział przedszkolaków w IV Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”, zorganizowanym przez miesięcznik „Bliżej Przedszkola”.

W wielkim trudzie, w wielkim znoju, z potem na czole nasze kochane przedszkolaki sprintem pokonały stumetrowy dystans na stadionie MOSiR w Przeworsku. Nie ważny był wynik, nie ważny upadek, wszyscy byli zwycięzcami. Dziękujemy pracownikom MOSiRu za poprowadzenie maratonu, a rodzicom za wspaniały doping. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

Święto Flagi
28.04.2018.

Święto Flagi

Dzień Flagi Rzeczypospolitej obchodzony jest w całym kraju 2 maja. Grupa "Smerfy" uczciła zbliżające się święto przygotowując program słowno-muzyczny. Starszaki zaprezentowały w nim piękne patriotyczne wiersze, piosenki oraz taniec "Trojak". Uczestnicząc w takich uroczystościach uczymy dzieci patriotyzmu, znajomości i poszanowania symboli narodowych oraz rozumienia własnej tożsamości narodowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.
B. Grzegorzewska

Dzień Otwarty
02.03.2018.

Przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci to poważne przeżycie, dlatego od wielu lat organizujemy dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor, spotkanie rozpoczęliśmy przedstawieniem „Brzydkie kaczątko” przygotowanym przez grupę "Pajace". Następnie nasi goście odbyli podróż po całym przedszkolu. W każdej sali zabaw czekały różne atrakcje. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych, muzycznych i ruchowych. Największą radością dla dzieci była możliwość pobawienia się zabawkami. Wszystkie zabawy służyły zintegrowaniu przyszłych przedszkolaków. Rumieńce na buziach zdradzały, że jest to dla nich oczekiwana i wyjątkowa chwila. Rodzice mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami oraz częstować się słodkościami przygotowanymi przez nasze panie z kuchni. Było nam miło poznać wszystkie Dzieci i ich Rodziców. Do zobaczenia! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

Rekrutacja do Przedszkola
09.02.2018.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku informuje, że zapisy nowych dzieci w wieku od 3 do 6 lat do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 rozpoczną się od dnia 01.03.2018r. do dnia 30.03.2018r.

• Karty zapisu dziecka do przedszkola można pobrać w sekretariacie przedszkola dopiero od dnia 01.03.2018r.

• Wypełnione karty zapisu dziecka należy składać wyłącznie w sekretariacie przedszkola (prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych)

Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w bieżącym roku szkolnym składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu (do pobrania u nauczycieli poszczególnych grup dopiero po 20 lutym 2018r.).

Szczegółowe informacje na temat zasad
prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkola w zakładce dla rodziców

Wielki bal karnawałowy
28.01.2018.

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
W piątek 26 stycznia nasze przedszkolaki po raz pierwszy bawiły się na "Wielkim balu karnawałowym" zorganizowanym w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego wspólnie z dziećmi z Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Przeworsku. To dopiero była zabawa!!! Przystrojona balonami i serpentynami sala, bajkowy wystrój sceny, skoczna i rytmiczna muzyka, dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje oraz radosny nastrój zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Imprezę rozpoczął Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel witając serdecznie dzieci, ich opiekunów oraz rodziców życząc wszystkim wspaniałej zabawy i wielu niezapomnianych wrażeń. Zabawa rozpoczęła się na "całego". Tańce przeplatane śmiesznymi zabawami i konkursami, mega wystrzałowe efekty specjalne - sztuczny śnieg, konfetii, bańki mydlane z wytwornicy, deszcz spadających cukierków i wiele innych rekwizytów zapewnili profesjonalni animatorzy Fifi i Dyzio Studia Fama. Miłym akcentem był również słodki poczęstunek przygotowany przez panie kucharki. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie, a to było głównym celem tego balu. Uśmiech na twarzach przedszkolaków to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą towarzyszyć nam do kolejnego balu za rok. Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem rodziców, którzy stanęli na wysokości zadania i dołożyli starań, aby dzieci pięknie prezentowały się na balu. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji imprezy oraz Panu Burmistrzowi za dofinansowanie zespołu prowadzącego zabawę dla dzieci. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 395