Informacja dla Rodziców
01.04.2020.

DRODZY RODZICE !

Myśląc o Was i o Waszych dzieciach chcemy nie tracić łączności z naszymi wychowankami. Będziemy w stałym kontakcie, tym razem troszkę bardziej wirtualnym.

Specjalnie dla Rodziców i naszych przedszkolaków cyklicznie będziemy zamieszczać na stronie internetowej przedszkola w zakładce, która znajduje się po prawej stronie PRACA NA ODLEGŁOŚĆ (wystarczy kliknąć i wejść na stronę, gdzie umieszczone zostały wszystkie grupy przedszkolne), na przedszkolnym portalu społecznościowym facebook oraz na grupowych portalach facebook materiały do zadań dydaktyczno – wychowawczych z dziećmi w domu. Wszystkie materiały będą wynikały z podstawy programowej wychowania przedszkolnego, będą oczywiście podawane w przyjaznej formie, dostosowane do wieku i możliwości rozwojowych poszczególnych grup wiekowych.

Życzymy Naszym Przedszkolakom i ich Rodzicom dobrej zabawy i wielu ciekawych pomysłów na spędzanie czasu w domu. Z ogromną przyjemnością będziemy oglądać efekty Naszych Przedszkolaków umieszczane w komentarzach na przedszkolnym portalu społecznościowym facebook oraz na grupowych portalach facebook.

Dziękujemy Rodzicom za zrozumienie obecnej, trudnej sytuacji oraz za wysiłek, jaki wkładacie Państwo w pracę z dziećmi w domu.

01.04.2020.

Mając na celu ograniczenie niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID 19 informujemy, że potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia odbędzie się w późniejszym terminie o którym poinformujemy.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku

Wesoła Nauka
30.03.2020.

UWAGA RODZICE !!!

Kanał TVP2 wspólnie z MEN przygotował ofertę dla najmłodszych widzów, ich rodziców oraz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Już od dziś rusza pasmo "Wesoła Nauka". Zapraszamy do oglądania od godz. 11:05 !!!

Poniżej podajemy link do strony:

Pozdrowienia
29.03.2020.

KOCHANE DZIECI !!!

Nasze "Myszki", "Krasnale", "Promyczki", "Zajączki", "Pajace", "Smerfy" - ale my za Wami bardzo tęsknimy. Trzymajcie się cieplutko i mocno Was ściskamy !!!

MUSICIE WIEDZIEĆ, że nie cieszy nas obecna sytuacja... Myślimy o Was cały czas !!! Mamy nadzieję, że jesteście bezpieczne i zdrowe, że wesoło płynie Wam czas w domu. Brakuje nam Waszych opowieści, Waszych uśmiechów i energii, którą nam dajecie. Musimy to przetrwać. Poradzimy sobie.

Pozdrawiamy serdecznie Nasze Kochane Przedszkolaki i ich Rodziców, życzymy dużo, dużo zdrówka.

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku

Lista kandydatów
24.03.2020.

Lista kandydatów zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym