• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Statut
Napisz do nas
RODO
Deklaracja dostępności


Polecamy również
 
Aktualności
Święto Niepodległości
12.11.2021.
 
W naszym przedszkolu w każdej grupie odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Podczas występów dzieci z dumą śpiewały, tańczyły i przedstawiały scenki patriotyczne. Z powagą odśpiewały Hymn państwowy pamiętając o właściwej postawie "na baczność ". Tego dnia gościliśmy absolwentkę naszego przedszkola Gabrysię Sykała, która umiliła nam ten dzień śpiewając piosenki patriotyczne. Dzieci wsłuchując się w słowa uczyły się historii naszego kraju. Serdecznie dziękujemy Gabrysi za piękne występy. Uroczystość z okazji Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród przedszkolaków poczucia przynależności narodowej, pielęgnowania polskiej kultury i tradycji, a jednocześnie była to pouczająca lekcja historii i patriotyzmu. Brawo "Mali Polacy" !!! Jesteśmy z Was bardzo dumni. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików na naszym przedszkolnym facebooku. 
 
 
Czytaj całość
 
Akcja - Szkoła pamięta
04.11.2021.
Nasze przedszkole przyłączyło się do inicjatywy Ministerstwa Edukacji i Nauki pt. "Szkoła Pamięta". Celem akcji jest zwrócenie uwagi dzieci na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią naszego regionu i społeczności. Przedszkolaki odwiedziły Groby Nieznanego Żołnierza na Starym Cmentarzu w Przeworsku oraz Pomnik Powstańców. W ciszy i zadumie posłuchały opowieści na temat przeszłości naszej ojczyzny, zapaliły znicze i tym samym oddały hołd poległym, którzy walczyli w obronie naszej ojczyzny. Wychowankowie dowiedzieli się także, jak należy zachowywać się na cmentarzu, by nie zakłócać spokoju zmarłych i osób odwiedzających to miejsce. Dzieci oglądały również zdjęcia pomnika Nieznanego żołnierza naszej Stolicy oraz zdjęcia dawnego Przeworska. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym przedszkolnym facebooku. 
 
 
 
Czytaj całość
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
15.10.2021.
W grupach "Zajączki", "Pajace" i Smerfy" obchodzony był dzisiaj „Dzień Bezpiecznego Internetu”. W każdej z tych grup odbyła się pogadanka na temat komputera i Internetu, z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci. Zwrócono uwagę na kontrolowanie czasu spędzonego przed monitorem, dbanie o prawidłową postawę i odległość wzroku od ekranu. Dzieci dowiedziały się, że komputer jest nie tylko skarbnicą gier i zabaw, ale również potencjalnym źródłem zagrożeń. W ramach zadania plastycznego przedszkolaki kolorowały obrazki związane z komputerem. Wykonywały również ćwiczenia ruchowe, które pozwalają na prawidłowy rozwój organizmu podczas zbyt długiego czasu korzystania z komputera. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików na naszym przedszkolnym facebooku.
 
Czytaj całość
 
Dzień Edukacji Narodowej
15.10.2021.
 
Dzień 14 października był w naszym przedszkolu wyjątkowym dniem, ponieważ obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Serca Pani Dyrektor, pań nauczycielek oraz pracowników przedszkola zabiły mocniej, a na twarzach pojawiły się uśmiechy większe niż na co dzień. Ten ciepły i pogodny nastrój zawdzięczamy naszym przedszkolakom, którzy zaprezentowali specjalnie przygotowane na tą okazje występy. Dzieci dzielnie przedstawiły rymowane opowieści o pracy w przedszkolu, jesienne inscenizacje, zatańczyły i zaśpiewały. Pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia radości i sił, których z pewnością nie zabraknie nam na kolejne miesiące. Na długo zatrzymamy w pamięci ten podniosły nastrój i obraz odświętnie ubranych przedszkolaków. Dziękujemy Wam Kochane Dzieci, Rodzice za miłe słowa, serdeczności i życzliwości. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików na naszym przedszkolnym facebooku.
 
Czytaj całość
 
Dzień Chłopaka
11.10.2021.
 
Dnia 30 września obchodziliśmy DZIEŃ CHŁOPAKA. Głównym celem tego świętowania było nauczenie dzieci nawiązywania bliskiego, serdecznego kontaktu z rówieśnikami, wytworzenie radosnej atmosfery, a przede wszystkim okazywanie sobie życzliwości i serdeczności. Każdy chłopak otrzymał z rąk dziewczynek prezent. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików na naszym przedszkolnym facebooku.
 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 516
Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Praca na odległość


 
Obecnie na stronie
Copyright © Urzd Miasta Przeworska
betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber gĂźvenlik