Zarządzenie

29.03.2021.

Uwaga Rodzice
26.03.2021.

Do dnia 16 kwietnia 2021r. zapraszamy rodziców dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na nowy rok szkolny 2021/2022 w celu podpisania oświadczenia - POTWIERDZENIE WOLI przyjęcia dziecka do naszej placówki.

Nie złożenie oświadczenia - POTWIERDZENIE WOLI - wiąże się z rezygnacją przyjęcia dziecka do przedszkola. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy dzwonić pod numer: 16-648-79-14

UWAGA !

Informacja dotyczy tylko dzieci nowo zapisanych do przedszkola. Rodzice dzieci kontynuujących edukację przedszkolną nie składają oświadczenia.

Informacja Dyrektora Przedszkola
19.03.2021.

Informacja Dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku

w sprawie zawieszenia zajęć stacjonarnych w przedszkolu

W związku z zaostrzającą się sytuacją epidemiczną, potwierdzonymi przypadkami zachorowania na COVID - 19 wśród pracowników i ich dalszym przebywaniem na zwolnieniu lekarskim, po uzgodnieniu z Organem Prowadzącym i uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przeworsku, została podjęta decyzja o dalszym zawieszeniu zajęć stacjonarnych w przedszkolu w całości i kontynuowaniu nauki zdalnej w dniach:

od 22 marca do 02 kwietnia 2021r.

Uwaga Rodzice!

W ramach nauki zdalnej na założonych profilach grupowych na Facebooku będziemy zamieszczać materiały do wspólnej aktywności ze swoimi dziećmi w domu (propozycje zajęć, wierszy, piosenek, zagadek, prac plastycznych itp.). Wszystkie materiały będą wynikały z podstawy programowej wychowania przedszkolnego, będą oczywiście podawane w przyjaznej formie, dostosowane do wieku, możliwości rozwojowych i potrzeb dzieci. Z ogromną przyjemnością będziemy oglądać efekty pracy zdalnej Naszych Przedszkolaków. Dziękujemy Rodzicom za wyrozumiałość i wspaniałą współpracę.

Opłaty za przedszkole prosimy dokonywać w formie przelewowej. Dodatkowo w dniach 24.03.2021r. i 25.03.2021r. będzie możliwość dokonywania opłaty za przedszkole w kancelarii przedszkola (termin ostateczny). ZAPRASZAMY !!!

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 495

Praca na odległość