• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Statut
Napisz do nas
RODO
Deklaracja dostępności


Polecamy również
 
Aktualności
Rekrutacja
18.01.2023.

 

DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku informuje, że zapisy nowych dzieci w wieku od 3 do 6 lat do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 rozpoczną się od dnia 13.02.2023 r. do dnia 13.03.2023 r.

  • Karty zapisu dziecka do przedszkola można pobrać w sekretariacie przedszkola dopiero od dnia 13.02.2023 r.

  • Wypełnione karty zapisu dziecka należy składać wyłącznie w sekretariacie przedszkola do dnia 13.03.2023 r. (prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych).

  • Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w bieżącym roku szkolnym składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu do 10 lutego 2023 r. ( deklaracja do pobrania u nauczycieli poszczególnych grup od 01 lutego 2023 r.).

 

Szczegółowe informacje na temat zasad prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkola w zakładce dla rodziców

ZAPRASZAMY !!!

Czytaj całość
 
Wesołych Świąt
22.12.2022.
Czytaj całość
 
Spotkanie wigilijne
22.12.2022.

Spotkanie Wigilijne

W naszym przedszkolu zapanowała odświętna atmosfera, przygaszone światła, blask świec, zapalone choinki. W tym roku wyjątkowe przedstawienie przedstawili rodzice, absolwenci naszego przedszkola oraz nauczyciele działający w przedszkolnym teatrze „A kuku”, natomiast dzieci przygotowały oprawę muzyczną sprawiając wszystkim ogromną radość. Fabuła przedstawienia pt. "Zaginiona owieczka" stała się podstawą do stworzenia scenariusza przedstawienia świątecznego. Obok Jezusa, Maryi i Józefa pojawiły się postacie niosące przesłanie dobra i miłości. Przedstawienie wywołało wiele wzruszeń i nagrodzone zostałogromkimi brawami. Wszyscy swoje role odegrali w sposób profesjonalny, jak prawdziwi aktorzy. Pani dyrektor, złożyła świąteczne życzenia dzieciom, ich rodzicom i całej społeczności przedszkola. Po występach nastąpił moment składania sobie życzeń w swoich grupach. Wspólne kolędowanie i wzajemne życzenia wprowadziły w przedszkolu radosną atmosferę zbliżających się świąt. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie tak pięknego i wzruszającego przedstawienia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym przedszkolnym facebooku.
 
Czytaj całość
 
Przegląd Kolęd i Pastorałek
22.12.2022.

Przegląd Kolęd i Pastorałek

Dnia 21 grudnia w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek. Celem przeglądu było rozwijanie wrażliwości, aktywności, talentów muzyczno - wokalnych wśród dzieci. Samo wyjście na scenę i wystąpienie przed publicznością było wyzwaniem dla każdego małego artysty. Wszystkie przedszkolaki starały się bardzo, dlatego każdy został nagrodzony gromkimi brawami. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Mariusz Mirkiewicz, specjalista do spraw nagłośnienia w Miejskim Ośrodku Kultury w Przewrosku i członek zespołu Przeworskiej Kapeli Podwórkowej Beka. W jury zasiadły również Pani Dyrektor Barbara Bujny oraz Pani Anna Leja. Wszystkie dzieci zostały wyróżnione i nagrodzone upominkami. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęc na naszym przedszkolnym facebooku.
 
Czytaj całość
 
Spotkanie z Mikołajem
15.12.2022.

Wizyta Mikołaja w Przedszkolu

"Wszystkie dzieci Mikołaja kochają. Wszystkie na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie. Każde dziecko z prezentów się cieszy...

Dnia 6 grudnia w naszym przedszkolu zawitał oczekiwany przez wszystkich przedszkolaków święty Mikołaj i pomocnik elf. Dzieci od rana wyglądały przez okno i nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków. Przedszkolaki śpiewały piękne piosenki i recytowały wiersze specjalnie dla naszego wyjątkowego gościa. Podczas wizyty w każdej grupie, Mikołaj rozmawiał z dziećmi, zachęcając je do bycia życzliwymi i dobrymi wobec innych osób. Obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Dziękujemy Mikołaju, będziemy oczekiwać twojej wizyty w przyszłym roku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęc na naszym przedszkolnym facebooku. 
 
 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 548
Uczymy dzieci


 

Facebook
 
 
Praca na odległość


 
Obecnie na stronie
Copyright © Urząd Miasta Przeworska
betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combetturkeytwitch viewer bothack forum