Przekaż 1 % podatku
14.01.2019.
PRZEKAŻ 1% PODATKU

DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA

Jak przekazać 1% podatku?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT wpisując:

• Numer KRS - 0000106535

• Cel szczegółowy - Przedszkole Miejskie Nr 2 w Przeworsku

Pozyskane w ten sposób środki pieniężne przeznaczone zostaną na cele edukacyjne, imprezy kulturalne oraz zabawki, służące Państwa dzieciom.

Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy !!!

Wesołych Świąt
18.12.2018.

Spotkanie Wigilijne
20.12.2018.

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i najbardziej czarujący okres w roku. Czas ten jest dla każdego z nas wielkim przeżyciem. Dzieci w naszymm przedszkolu od kilku tygodni przygotowywały się do tego świętowania: pieczono w grupach pierniczki, dzieci brały udział w konkursach bożonarodzeniowych, uczyły się kolęd, inscenizacji i wierszy. 19 grudnia w przedszkolu odbyło się uroczyste "Spotkanie Wigilijne". Swoją osobą zaszczyciła nas Pani Agnieszka Zakrzewska - Sekretarz Miasta Przeworska, ks. prał. Tadeusz Gramatyka - proboszcz Baxyliki pw. Ducha Św., była dyrektor przedszkola Pani Zofia Zawadzka oraz Rodzice. Teatr "A kuku" przygotował inscenizację bajki "Bożonarodzeniowe drzewko" w wykonaniu rodziców i dzieci. Ten niezwykły dzień uświetniła nam kapela "Gacoki", przygrywając i śpiewając piękne polskie kolędy. Na zakończenie Pani dyrektor Barbara Bujny złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia i podziękowała rodzicom za ogromne zaangażowanie. Jak co roku dzieci udały się z życzeniami do Burmistrza Miasta Przeworska Pana Leszka Kisiela oraz Pracowników Urzędu Miasta. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmiku na naszym facebooku.
M. Maziarz
S. Jurkiewicz

Świąteczna paczka
07.12.2018.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innym. - Jan Paweł II

Okres świąteczny, to czas obdarowywania się prezentami, dzielenia się z innymi. Z myśąlą o potrzebujących Placówka nasza już po raz szósty przygotowała prezenty dla wybranych rodzin. Serdecznie dziękujemy naszym Dzieciakom i ich Rodzicom oraz wszystkim Pracownikom Przedszkola za wspaniały dar serca i okazaną hojność. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Wizyta Mikołaja w przedszkolu
06.12.2018.

Wizyta Mikołaja w Przedszkolu

"Wszystkie dzieci Mikołaja kochają. Wszystkie na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie. Każde dziecko z prezentów się cieszy..."

Wizyta Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Oprócz prac plastycznych wszystkie grupy przygotowują piosenki i wiersze, które prezentują przed tak wyjątkową osobą. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie grupy od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały "Mikołajowych dzwoneczków". Mikołaj nie zawiódł i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszego przedszkola. Swoją wizytę zaczął od najmłodszych przedszkolaków. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Nasze starszaki musiały wykazać się nie lada cierpliwością, ponieważ Mikołaj zawitał do nich nieco później. Długo oczekiwany gość odwiedził wszystkie nasze kochane rozrabiaki obdarowując je wymarzonymi prezentami. Były samochody, klocki Lego, puzzle, maskotki, słodycze i wiele innych niespodzianek. Drodzy Rodzice dzięki waszemu zaangażowaniu i przemyślanym zakupom Mikołaj mógł wręczyć tak wspaniałe prezenty. Dziękujemy Ci Kochany Mikołaju i już czekamy na kolejną Twoją wizytę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

S. Jurkiewicz

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 404