• Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
  • Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
MENU WITRYNY
Start
Aktualności
Ogłoszenia
Dla rodziców
Galeria
Personel
Rada rodziców
Publikacje
O nas
Napisz do nas

Polecamy również
 
Aktualności
Dzień Otwarty
02.03.2018.

Przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci to poważne przeżycie, dlatego od wielu lat organizujemy dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor, spotkanie rozpoczęliśmy przedstawieniem „Brzydkie kaczątko” przygotowanym przez grupę "Pajace". Następnie nasi goście odbyli podróż po całym przedszkolu. W każdej sali zabaw czekały różne atrakcje. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych, muzycznych i ruchowych. Największą radością dla dzieci była możliwość pobawienia się zabawkami. Wszystkie zabawy służyły zintegrowaniu przyszłych przedszkolaków. Rumieńce na buziach zdradzały, że jest to dla nich oczekiwana i wyjątkowa chwila. Rodzice mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami oraz częstować się słodkościami przygotowanymi przez nasze panie z kuchni. Było nam miło poznać wszystkie Dzieci i ich Rodziców. Do zobaczenia! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszym facebooku.

 

Czytaj całość
 
Rekrutacja do Przedszkola
09.02.2018.
 
 
 

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Przeworsku informuje, że zapisy nowych dzieci w wieku od 3 do 6 lat do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 rozpoczną się od dnia 01.03.2018r. do dnia 30.03.2018r.

  • Karty zapisu dziecka do przedszkola można pobrać w sekretariacie przedszkola dopiero od dnia 01.03.2018r.

  • Wypełnione karty zapisu dziecka należy składać wyłącznie w sekretariacie przedszkola (prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych)

Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w bieżącym roku szkolnym składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu (do pobrania u nauczycieli poszczególnych grup dopiero po 20 lutym 2018r.).


Szczegółowe informacje na temat zasad
prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkola w zakładce dla rodziców

Czytaj całość
 
Wielki bal karnawałowy
28.01.2018.

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
W piątek 26 stycznia nasze przedszkolaki po raz pierwszy bawiły się na "Wielkim balu karnawałowym" zorganizowanym w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego wspólnie z dziećmi z Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Przeworsku. To dopiero była zabawa!!! Przystrojona balonami i serpentynami sala, bajkowy wystrój sceny, skoczna i rytmiczna muzyka, dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje oraz radosny nastrój zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Imprezę rozpoczął Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel witając serdecznie dzieci, ich opiekunów oraz rodziców życząc wszystkim wspaniałej zabawy i wielu niezapomnianych wrażeń. Zabawa rozpoczęła się na "całego". Tańce przeplatane śmiesznymi zabawami i konkursami, mega wystrzałowe efekty specjalne - sztuczny śnieg, konfetii, bańki mydlane z wytwornicy, deszcz spadających cukierków i wiele innych rekwizytów zapewnili profesjonalni animatorzy Fifi i Dyzio Studia Fama. Miłym akcentem był również słodki poczęstunek przygotowany przez panie kucharki. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie, a to było głównym celem tego balu. Uśmiech na twarzach przedszkolaków to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą towarzyszyć nam do kolejnego balu za rok. Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem rodziców, którzy stanęli na wysokości zadania i dołożyli starań, aby dzieci pięknie prezentowały się na balu. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji imprezy oraz Panu Burmistrzowi za dofinansowanie zespołu prowadzącego zabawę dla dzieci. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.
 
 
 
 
 
 

 

 

Czytaj całość
 
Święto Babci i Dziadka
21.01.2018.

Babci i Dziadkowi życzenia składamy

W dniu 19 stycznia 2018 roku świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Uroczyste spotkanie odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku. Na sali widowiskowej zebrała się cała społeczność przedszkola oraz zaproszeni goście: Babcie, Dziadkowie, Rodzice i Rodzeństwo przedszkolaków. Na scenie odbył się uroczysty program w wykonaniu dzieci oraz rodziców z teatru "A kuku". Wszyscy spisali się rewelacyjnie. Wesołe i humorystyczne wiersze, tańce, piosenki, inscenizacja "Opowieść o Bałwanku" oraz gromkie "Sto lat", życzenia i prezenty sprawiły seniorom wiele radości i przyjemności. Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować za cierpliwość, zrozumienie i opiekę. Było nam bardzo miło gościć zacnych Dziadków i Babcie, dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia za rok. Z serca dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości. Bardzo się cieszymy, że można na Was liczyć. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na naszym facebooku.
 
Czytaj całość
 
XXIII Przegląd "Godnie Święta"
21.01.2018.

XXIII Przegląd "Godnie Święta"

W dniu 20 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku odbył się przegląd obrzędów bożonarodzeniowych "Godnie Święta". W tym dniu rozbrzmiewały znane polskie kolędy i mniej znane pastorałki. Nie zabrakło życzeń od grup kolędniczych i tradycyjnych jasełek. W konkursie bez tremy i z wielkim zaangażowaniem wzięły udział nasze przedszkolaki. Kolędy i pastorałki zaśpiewały dziewczynki: Maja Bytnar i Julia Kosior z grupy "Smerfy". W kategorii Grupa Kolędnicza z dużym sukcesem zaprezentowały się dzieci z grupy "Zajączki". Za swój występ otrzymały nagrodę pieniężną. Cieszymy się bardzo z wygranej, gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.
 
 
 

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 393
 
625 ROCZNICA NADANIA PRAW MIEJSKICH - PRZEWORSK 1393-2018

1% DLA PRZEDSZKOLA


Przekaż 1% podatku dla naszego Przedszkola!

Pobierz darmowy program:

PIT PROJEKT 2015

Dowiedz się więcej na stronie:
www.ps.org.pl

Jubileusz
 
ZAPRASZAMY DO WYSŁUCHANIA AUDYCJI RADIA RZESZÓW
 
 
Jubileusz w Radiu Rzeszów
 
Facebook
 
 
Obecnie na stronie
Odwiedza nas: 1 gość
Copyright © Urząd Miasta Przeworska